Pompa ciepła w Pińczowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 940 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Pińczów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Pińczów

Inowa Sp. z o.o.

69 opinii

Znalezienie pierwszorzędnych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

GRUPAENECO - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Pińczów

GRUPAENECO

64 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Pińczowa, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź GRUPAENECO. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Pińczów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

51 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. specjalizuje się w oferowaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Pińczów

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Pińczów

9 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik, dzięki której będziesz całkowicie ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

KAMAN - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Pińczów

KAMAN

6 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z KAMAN są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Ekoklimat - Doskonałe Systemy Grzewcze Pińczów

Ekoklimat

4 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Ekoklimat udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

INSTAL ADI-Zielona Energia - Solidne Odnawialne Źródła Energii Pińczów

INSTAL ADI-Zielona Energia

4 opinie

Znakomici pracownicy INSTAL ADI-Zielona Energia spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

ArtInstal - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Pińczowie

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Pińczowie

2 opinie

ArtInstal specjalizuje się w oferowaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Feniks Trade - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Pińczów

Feniks Trade

2 opinie

Pierwszorzędna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Ekoboost Piotr Hałgas - Staranne Pompy Ciepła Pińczów

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Ekoboost Piotr Hałgas. Pińczów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

59 Zleceń - Pompy Ciepła Pińczów

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Kije

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kije

2022-12-03 do 2022-12-11
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brzeście

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Brzeście

2022-11-21 do 2022-11-29

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 767 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Gartatowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Cena pompy Termin sk...

 • Gartatowice

2022-11-17 do 2022-11-25

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Brzeście

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Brzeście

2022-11-14 do 2022-11-22

Najlepsza Pompa Ciepła Pińczów

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Włoszczowice

2022-11-13 do 2022-11-21

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Michałów

2022-11-11 do 2022-11-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Skarżysko-Kamienna

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Skarżysko-Kamienna

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: wspólna ściana z in...

 • Pińczów

2022-11-05 do 2022-11-13

Solidna Energia Odnawialna Pińczów

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Pińczów

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kije

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Świętokrzyskie i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Kije

2022-10-14 do 2022-10-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Działoszyce

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Działoszyce

2022-10-11 do 2022-10-19

Opłacalne Systemy Grzewcze Pińczów

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pińczów

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Skarżysko-Kamienna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Skarżysko-Kamienna

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pińczów

Ten Klient uważa, że porządna pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Pińczów

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pińczów

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Pińczów

2022-09-30 do 2022-10-08

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Pińczów

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Skarżysko-Kamienna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Skarżyska-Kamiennej i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplon...

 • Pasturka

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa gruntowa pionow...

 • Pińczów

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: gruntowa pionowa Ter...

 • Pińczów

2022-09-18 do 2022-09-26

Dobre Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Skarżyska-Kamiennej, więc jeśli szuka dobrego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-17 do 2022-09-25

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: ,Dom w Nagietkach ...

 • Umianowice

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Pińczów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Skrzypiów

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Skrzypiów

2022-09-15 do 2022-09-23

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Pińczów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pińczów

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Pińczów

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 140m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tur dolny

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Michałów

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Świętokrzyskiego. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Michałów

2022-09-09 do 2022-09-17

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Pińczów

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu