Pompy ciepła w Radomiu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 258 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Radom - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Radom

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Radom i okolicy, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Topcoat Sp. z o.o.. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Powietrzne Pompy Ciepła Radom

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Radom i okolicy, więc jeśli szukasz wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie zobacz Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

COLLTECHMAR Jeśka Mariusz - Gruntowe Wymienniki Ciepła Radom

Gruntowe Wymienniki Ciepła

31 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to COLLTECHMAR Jeśka Mariusz nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Tanie Systemy Grzewcze Radom

Tanie Systemy Grzewcze Radom

12 opinii

Lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Radomia, więc jeżeli poszukujesz taniego systemów grzewczych to bez wahania zobacz Da Vinci Green Energy Prosta S.A. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ZENE.pl - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Radomiu

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Radomiu

9 opinii

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Radom i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź ZENE.pl. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

SOLEOS - Perfekcyjna Energia Odnawialna Radom

SOLEOS

8 opinii

Energia odnawialna nie ma dla SOLEOS żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

HYDROMAR Sp. z.o.o - Profesjonalna Energia Odnawialna Radom

Profesjonalna Energia Odnawialna Radom

7 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy HYDROMAR Sp. z.o.o spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Radom

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

5 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Radomia, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Radom

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

PRO-CAR Jarosław Jargot - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Radom

PRO-CAR Jarosław Jargot

2 opinie

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z PRO-CAR Jarosław Jargot dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

136 Zleceń - Pompy Ciepła Radom

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Radom

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Radom

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty:...

 • Radom

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Radom

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radom

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Systemy Grzewcze Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 12345 Termin skorz...

 • Radom

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplenie suporeks...

 • Radom

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek oddany w 2015...

 • Radom

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Radom

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Radom

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Radom

2022-09-14 do 2022-09-22

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Radom

2022-09-12 do 2022-09-20

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: ...

 • Radom

2022-09-12 do 2022-09-14

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Radom, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Radom

2022-09-10 do 2022-09-18

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Radom

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 170m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy...

 • Radom

2022-09-09 do 2022-09-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radom

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Radomia i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Radom

2022-09-08 do 2022-09-16

Świetna Pompa Ciepła Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek który posiada te...

 • Radom

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Radom

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Radom i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Radom

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam zain...

 • Radom

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin sk...

 • Radom

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Radom

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radom

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radom

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Radom

2022-08-27 do 2022-09-04

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radom

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Radom

2022-08-24 do 2022-09-01

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radom

2022-08-20 do 2022-08-28

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Radomia. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Radom

2022-08-15 do 2022-08-23

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Radom

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 90m², Radom

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 90m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Radom

2022-08-07 do 2022-08-15

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radom

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Radom

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu