Pompy ciepła w Zwoleniu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 845 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Zwoleń - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Zwoleń

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

147 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Synergio S.A. jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Zwoleń

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Zwoleń

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Zwolenia i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

COLLTECHMAR Jeśka Mariusz - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Zwoleń

COLLTECHMAR Jeśka Mariusz

31 opinii

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z COLLTECHMAR Jeśka Mariusz pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Energypack Sp. z o.o. - z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Zwoleń

Energypack Sp. z o.o.

11 opinii

Kupno z górnej półki gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale Energypack Sp. z o.o. na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Solidne Odnawialne Źródła Energii Zwoleń

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Wiert-Pol Robert Maciąg - Doskonałe Pompy Ciepła w Zwoleniu

Doskonałe Pompy Ciepła w Zwoleniu

5 opinii

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Wiert-Pol Robert Maciąg z Zwolenia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

SolSerwis.pl - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Zwoleń

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Zwoleń

3 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? SolSerwis.pl jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

"P U H Piasek Bud" - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Zwoleń

"P U H Piasek Bud"

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Zwoleń i okolicy, więc jeśli poszukujesz wysokiej klasy gruntowych wymienników ciepła to od razu poznaj P U H Piasek Bud. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

DAB Instalacje Sanitarne - Znakomite Pompy Ciepła Zwoleń

DAB Instalacje Sanitarne

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DAB Instalacje Sanitarne. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Instalacje CO i Wod Kan - Gruntowe Wymienniki Ciepła Zwoleń

Instalacje CO i Wod Kan

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Zwolenia, dlatego jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła to koniecznie poznaj Instalacje CO i Wod Kan. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

31 Zleceń - Pompy Ciepła Zwoleń

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Zwoleń

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatk...

 • Zwoleń

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Zwoleń

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zwoleń

2022-09-06 do 2022-09-14

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Znakomita Pompa Ciepła Zwoleń

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Policzna

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Zwoleń

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zwoleń

2022-09-01 do 2022-09-09

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Policzna

2022-08-29 do 2022-09-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 130m², Zwoleń

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 130m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Zwoleń

2022-08-18 do 2022-08-26

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Policzna

2022-08-15 do 2022-08-23

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Brzezinki Stare

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Brzezinki stare

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zwoleń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Zwoleń

2022-08-03 do 2022-08-11

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Tczów

2022-07-27 do 2022-08-04

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zwoleń

2022-07-25 do 2022-08-02

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Zwoleń

Kupno wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wólka szelężna

2022-07-24 do 2022-08-01

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Przyłęk

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zwoleń

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Zwoleń

2022-07-16 do 2022-07-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczów

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Tczów

2022-07-14 do 2022-07-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczów Pow. Zwolen Woj. Mazowieckie

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Tczów Pow. Zwolen Woj. Mazowieckie

2022-07-14 do 2022-07-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przyłęk

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Przyłęk

2022-07-13 do 2022-07-21

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Przyłęk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiadam...

 • Przyłęk

2022-07-13 do 2022-07-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Helenówka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Helenówka

2022-07-07 do 2022-07-15

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Zwoleń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zwoleń

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 40m², Zwoleń

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 40m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Zwoleń

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zwoleń

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Zwoleń

2022-06-21 do 2022-06-29

Doskonała Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kopiec

2022-06-20 do 2022-06-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zwoleń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: powierzchnia około...

 • Zwoleń

2022-06-09 do 2022-06-17

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Zwoleń

2022-06-04 do 2022-06-12

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zwoleń

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć poszukuje od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Zwoleń

2022-05-30 do 2022-06-07

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, pomimo że poszukuje go od wielu dni. Możesz zakończyć problem dla tego Klienta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zwoleń

2022-05-17 do 2022-05-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Policzna

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Policzna

2022-05-12 do 2022-05-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zwoleń

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Zwoleń, który pisze "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Zwoleń

2022-04-04 do 2022-04-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zwoleń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Zwoleń

2022-04-04 do 2022-04-12

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 168m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lucin

2022-03-18 do 2022-03-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu