Pompy ciepła w Przysusze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 778 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Przysucha - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Przysucha

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ZENE.pl - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Przysucha

ZENE.pl

9 opinii

Każdy, kto planuje kupno gruntowych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy ZENE.pl i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Doskonała Energia Odnawialna Przysucha

Doskonała Energia Odnawialna Przysucha

7 opinii

Firma HYDROMAR Sp. z.o.o oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Przysuchy i okolic. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Powietrzne Pompy Ciepła w Przysusze

Powietrzne Pompy Ciepła w Przysusze

2 opinie

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Przysucha

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o.

2 opinie

Znalezienie znakomitych powietrznych pomp ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Usługi Remontowo-Budowlane Jarząbek - Świetne Pompy Ciepła Przysucha

Usługi Remontowo-Budowlane Jarząbek

Uwierz fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Usługi Remontowo-Budowlane Jarząbek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BUD-MAR Marcin Kucharczyk - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Przysucha

BUD-MAR Marcin Kucharczyk

Osoby z BUD-MAR Marcin Kucharczyk to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

30 Zleceń - Pompy Ciepła Przysucha

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Przysucha

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Przysucha

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Klwów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony Termin ...

 • Klwów

2022-08-30 do 2022-09-07

Energia Odnawialna Przysucha

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Mazowieckiego, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kaleń". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kaleń,-Wieniawa

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Przysucha

2022-08-13 do 2022-08-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gielniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Gielniów

2022-07-30 do 2022-08-07

Doskonała Pompa Ciepła Przysucha

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kadź

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieniawa

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wieniawa

2022-07-14 do 2022-07-22

Odnawialne Źródła Energii Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Przysucha

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przysucha

2022-07-09 do 2022-07-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nieznamierowice Pow.przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Posiadam już ogrzewanie podł...

 • Nieznamierowice pow.Przysucha

2022-07-09 do 2022-07-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przystałowice Duże-Kolonia

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Przystałowice Duże-Kolonia

2022-07-06 do 2022-07-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gielniów

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Gielniów

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Przysucha

2022-06-26 do 2022-07-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kaleń,-Wieniawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Kaleń,-Wieniawa

2022-06-19 do 2022-06-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Odrzywół

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Odrzywół

2022-06-13 do 2022-06-21

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 130m², Mokrzec

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 130m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Mokrzec

2022-06-06 do 2022-06-14

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Rozwady

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rozwady

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek ocieplony ...

 • Rozwady

2022-06-04 do 2022-06-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przysucha

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Przysucha

2022-05-31 do 2022-06-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zielonka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zielonka

2022-05-22 do 2022-05-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kadź

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Mazowieckie na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Kadź

2022-05-21 do 2022-05-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przysucha

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Przysucha

2022-05-21 do 2022-05-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przysucha

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Przysucha

2022-04-21 do 2022-04-29

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ninków

2022-04-21 do 2022-04-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Przysucha

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Przysucha i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Przysucha

2022-04-05 do 2022-04-13

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Przysucha

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Klwów

2022-03-30 do 2022-04-07

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Odrzywół

2022-03-30 do 2022-04-02

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wieniawa

2022-03-27 do 2022-04-04

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Skrzyńsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom parterowy , podpiwniczenie....

 • Skrzyńsko

2022-03-18 do 2022-03-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu