Pompy ciepła w Grójcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Grójec - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Grójec

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Topcoat Sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Synergio S.A. - Staranne Pompy Ciepła Grójec

Staranne Pompy Ciepła

147 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Synergio S.A. jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Grójec

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Grójca, więc jeżeli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek - Gruntowe Wymienniki Ciepła w Grójcu

Gruntowe Wymienniki Ciepła w Grójcu

24 opinie

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Eco Sun Solutions Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Grójec

Eco Sun Solutions Sp. z o.o.

16 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Eco Sun Solutions Sp. z o.o.. Grójec i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

A1 Energies Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Grójec

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Grójec

11 opinii

Wybranie wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ten dostawca na pewno pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego towaru. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

ZENE.pl - Doskonałe Systemy Grzewcze Grójec

ZENE.pl

9 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z ZENE.pl udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Gruntowe Pompy Ciepła Grójec

Gruntowe Pompy Ciepła Grójec

7 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z HYDROMAR Sp. z.o.o pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Wiert-Pol Robert Maciąg - Energia Odnawialna Grójec

Energia Odnawialna

5 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Wiert-Pol Robert Maciąg spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Grójec

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

2 opinie

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

82 Zlecenia - Pompy Ciepła Grójec

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowe Miasto Nad Pilicą

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Nowe Miasto nad Pilicą

2022-09-24 do 2022-09-24

Pompa Ciepła Grójec

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Grójec

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Mogielnica

2022-09-15 do 2022-09-23

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Grójec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Chynów

2022-09-13 do 2022-09-21

Odnawialne Źródła Energii Grójec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 130m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Barcice drwalewskie

2022-09-12 do 2022-09-20

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Chynów

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 100m², Mogielnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony ...

 • Mogielnica

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Warka

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Warka

2022-08-29 do 2022-09-06

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Grójca. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Grójec

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjna Energia Odnawialna Grójec

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Mirowice

2022-08-22 do 2022-08-30

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 47m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Michrów

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grójec

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Grójec

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Warka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Warka

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Chynów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chynów

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowe Miasto Nad Pilicą

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nowe Miasto nad Pilicą

2022-08-13 do 2022-08-21

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Lipie a

2022-08-08 do 2022-08-16

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łęczeszyce

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Łęczeszyce

Jako wybitni specjaliści macie możliwość spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Łęczeszyce

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Pniewy

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Pniewy

2022-07-30 do 2022-08-07

Najlepsza Pompa Ciepła

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Pniewy

2022-07-30 do 2022-08-07

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe in...

 • Warka

2022-07-29 do 2022-08-06

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Mazowieckiego, ale także okolicznych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Warka

2022-07-25 do 2022-08-02

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Warka

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Warka

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Mazowieckie i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Warka

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Obojetne Byle Z Obrymi Referencjami Do Sprawdzenia

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Obojetne byle z obrymi referencjami do sprawdzenia

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Warka

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Warka

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 135m², Kocerany

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 135m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Kocerany

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Domaniewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek 14 letni parter 100m...

 • Domaniewice

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pniewy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Pniewy

2022-07-13 do 2022-07-21

Najlepsza Pompa Ciepła

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Żdżary

2022-07-11 do 2022-07-19

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Grójec

2022-07-11 do 2022-07-19

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu