Pompy ciepła w Łosicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 896 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łosice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łosice

Copernicus Sun S.A.

42 opinie

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Copernicus Sun S.A. doradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalne Pompy Ciepła w Łosicach

Profesjonalne Pompy Ciepła w Łosicach

49 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Polenergia Pompy Ciepła S.A. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Darmax - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Łosice

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

12 opinii

Darmax nie ma sobie równych w dostarczaniu znakomitych powietrznych pomp ciepła w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając dogodne formy realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Łosice

Da Vinci Green Energy Prosta S.A

12 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Da Vinci Green Energy Prosta S.A z Łosic jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

ZENE.pl - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łosice

Perfekcyjna Energia Odnawialna

9 opinii

Osoby z ZENE.pl to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Grupa LEW S.A. - Pompy Ciepła Łosice

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Grupa LEW S.A.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

P.H.U. Optima Jan Bączek - Solidne Pompy Ciepła Łosice

Solidne Pompy Ciepła Łosice

4 opinie

Firma P.H.U. Optima Jan Bączek oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Łosic i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Łosice

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o.

2 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JAK Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

RB ELEKTRYK - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Łosice

RB ELEKTRYK

Perfekcyjna energia odnawialna to życiowa pasja ekipy z firmy RB ELEKTRYK - są niekwestionowanym liderem w branży. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Łosice

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Łosice

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Łosic, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

30 Zleceń - Pompy Ciepła Łosice

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe infor...

 • Stara Kornica

2022-09-12 do 2022-09-19

Pompa Ciepła Łosice

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Platerów

2022-09-08 do 2022-09-16

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 400m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łosice

2022-09-01 do 2022-09-09

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Sarnaki

2022-08-28 do 2022-09-05

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łosice

2022-08-19 do 2022-08-27

Odnawialne Źródła Energii Łosice

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sarnaki

2022-08-13 do 2022-08-21

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Łosice

2022-07-26 do 2022-08-03

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Łosice

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Łosice

2022-06-23 do 2022-07-01

Zlecenie na panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, bud. do 100m², Falatycze

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, bud. do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Falatycze

2022-05-27 do 2022-06-04

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Platerów

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dostosowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Platerów

2022-05-25 do 2022-06-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łosice

2022-05-17 do 2022-05-25

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łuzki

2022-05-13 do 2022-05-21

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Bejdy

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bejdy

2022-05-08 do 2022-05-16

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 137.00m², Huszlew

To zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 137.00m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Huszlew

2022-04-22 do 2022-04-30

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie podjął decyzji o wyborze sprzedawcy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sarnaki

2022-03-20 do 2022-03-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Komarno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Komarno

2022-03-28 do 2022-04-05

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Mielnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Mielnik

2022-03-25 do 2022-04-02

Pompa ciepła, bud. do 150m², Mielnik

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Pompa ciepła, bud. do 150m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mielnik

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Najlepsza Pompa Ciepła

Klient napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Mordy

2022-07-19 do 2022-07-27

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Wólka zamkowa

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Drohiczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Drohiczyn

2022-06-10 do 2022-06-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Drohiczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Drohiczyn

2022-09-09 do 2022-09-17

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jeżeli szukasz zlecenia jako producent dobrego gruntowego wymiennika ciepła, to na pewno przedstawisz najlepsze opcje dla tego Klienta. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Drohiczyn

2022-06-09 do 2022-06-17

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z ofer...

 • Wierzchuca Nagórna

2022-07-08 do 2022-07-16

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Drohiczyn

2022-04-07 do 2022-04-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bujaki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Bujaki

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Drohiczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Drohiczyn

2022-09-09 do 2022-09-17

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Siemiatycze i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Siemiatycze

2022-06-13 do 2022-06-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Siemiatycze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Siemiatycze

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu