Pompy ciepła w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sokołów Podlaski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sokołów Podlaski

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Kupno wyśmienitych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Topcoat Sp. z o.o. dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Klima-Med - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Sokołów Podlaski

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Sokołów Podlaski

39 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że szukasz go od wielu dni? Klima-Med może ma szansę zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Copernicus Sun S.A. - Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

Copernicus Sun S.A.

42 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Copernicus Sun S.A.. Sokołów Podlaski to główny obszar ich działania. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Sokołowie Podlaskim

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Sokołowie Podlaskim

49 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

"HYDRO-CLIM" - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

"HYDRO-CLIM"

21 opinii

Wysokiej jakości gruntowe pompy ciepła z przewozem pod drzwi to zwyczajna metoda działania HYDRO-CLIM, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Ustal pasujący termin!

HYDROMAR Sp. z.o.o - Energia Odnawialna Sokołów Podlaski

Energia Odnawialna

7 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Sokołów Podlaski, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Grupa LEW S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Sokołowa Podlaskiego, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to niezwłocznie sprawdź Grupa LEW S.A.. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

OZE Group Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

Profesjonalne Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

1 opinia

Jeżeli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj doświadczenie OZE Group Sp. z o.o.. Sokołów Podlaski i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KLIMPOL Michał Połok - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

KLIMPOL Michał Połok

2 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z KLIMPOL Michał Połok poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

EcoSun - OZE - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

EcoSun - OZE

3 opinie

Ten, kto planuje zakup gruntowych pomp ciepła winien już dziś zgłosić się do do dostawcy EcoSun - OZE i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

32 Zlecenia - Pompy Ciepła Sokołów Podlaski

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Sokołów Podlaski

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Świetne Systemy Grzewcze Sokołów Podlaski

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Hołowienki

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sokolow Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ogrzewanie podlogow...

 • Sokolow Podlaski

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjna Energia Odnawialna Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Kosów Lacki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kosów Lacki

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Jabłonna Lacka

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Jabłonna Lacka

2022-08-03 do 2022-08-11

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Ceranów

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Sokołów Podlaski

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Repki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesię...

 • Repki

2022-07-11 do 2022-07-19

Odnawialne Źródła Energii Sokołów Podlaski

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ceranów

2022-07-10 do 2022-07-18

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Sokołów Podlaski

2022-07-08 do 2022-07-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Sokołów Podlaski

2022-06-28 do 2022-07-06

Gruntowy Wymiennik Ciepła Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 160m2 Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zar...

 • Kosów Lacki

2022-06-28 do 2022-07-06

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Sokołów Podlaski

2022-06-25 do 2022-07-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sokołów Podlaski

2022-06-22 do 2022-06-30

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sokołów Podlaski

2022-06-19 do 2022-06-27

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie ko...

 • Kosów Lacki

2022-06-16 do 2022-06-24

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Telaki

2022-06-16 do 2022-06-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Kosów Lacki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Kosów Lacki

2022-06-14 do 2022-06-22

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Hołowienki

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Sokołów Podlaski

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Sokołowa Podlaskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Sokołów Podlaski

2022-06-12 do 2022-06-20

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Jabłonna Lacka

2022-06-07 do 2022-06-15

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Sokołów Podlaski

2022-05-30 do 2022-06-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Sokołów Podlaski

2022-05-10 do 2022-05-18

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Sokołów Podlaski

2022-05-10 do 2022-05-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Sokołów Podlaski

2022-04-28 do 2022-05-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sokołów Podlaski

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sokołów Podlaski

2022-04-25 do 2022-05-03

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kosów Lacki

2022-04-24 do 2022-05-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sokołów Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sokołów Podlaski

2022-04-14 do 2022-04-22

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sokołów Podlaski

2022-03-31 do 2022-04-08

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Sokołów Podlaski

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Sokołów Podlaski

2022-03-31 do 2022-04-08

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu