Pompy ciepła w Płocku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Płock - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Płock

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Płocku

265 opinii

Gruntowe pompy ciepła z dowozem pod drzwi to zwyczajna usługa Topcoat Sp. z o.o., dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Perfekcyjne Pompy Ciepła Płock

Energia Taniej Sp. z o.o.

81 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Energia Taniej Sp. z o.o.. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Copernicus Sun S.A. - Staranne Pompy Ciepła Płock

Staranne Pompy Ciepła

42 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Copernicus Sun S.A.. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Płock

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

PROMIKA SOLAR - Gruntowe Pompy Ciepła Płock

Gruntowe Pompy Ciepła

28 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale PROMIKA SOLAR na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Biotech Group Sp. z o.o. - Profesjonalna Energia Odnawialna Płock

Profesjonalna Energia Odnawialna Płock

15 opinii

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Biotech Group Sp. z o.o. będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ZENE.pl - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Płock

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Płock

9 opinii

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ZENE.pl jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Powietrzne Pompy Ciepła Płock

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu HYDROMAR Sp. z.o.o. Płock to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

GSI TECHNIKA Szymański Łukasz - Perfekcyjna Energia Odnawialna Płock

GSI TECHNIKA Szymański Łukasz

4 opinie

Energia odnawialna nie ma dla GSI TECHNIKA Szymański Łukasz żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

ELEMIX - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Płock

ELEMIX

4 opinie

Zawodowcy z ELEMIX to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

109 Zleceń - Pompy Ciepła Płock

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Płock

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć poszukuje od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Płock

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Płock

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidna Pompa Ciepła Płock

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kępina GĄBIN

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Płock

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Płock

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Płock

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Płock

2022-09-12 do 2022-09-20

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Płock

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Płock

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Bulkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Niewiem...

 • Bulkowo

2022-09-08 do 2022-09-16

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Instalacja pom...

 • Płock

2022-09-07 do 2022-09-07

Gruntowy Wymiennik Ciepła Płock

Zakup cenionego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż Klientowi i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Płock

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Poszukuję segmentu...

 • Płock

2022-09-06 do 2022-09-14

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Płock

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Płock

2022-09-01 do 2022-09-09

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Płock

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania...

 • Płock

2022-08-29 do 2022-09-06

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płock

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Płocka i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Płock

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Płock

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Płock i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Płock

2022-08-20 do 2022-08-28

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat D...

 • Płock

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Płock

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Płock

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płock

2022-08-17 do 2022-08-25

Opłacalne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 301-500m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Płock

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Płock

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Płock

2022-08-09 do 2022-08-11

Solidna Energia Odnawialna Płock

Zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Płocka oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Płock

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Płock

Ten Klient jest zdania, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zaproponuj termin!

 • Płock

2022-08-05 do 2022-08-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Płock

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płock

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Płock

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Maszewo Duże

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Maszewo duże

2022-07-26 do 2022-08-03

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie podjął decyzji o wyborze sprzedawcy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Płock

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 600m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 10 Powierzchnia budynku: 600m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płock

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płock

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Płock

2022-07-24 do 2022-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu