Pompa ciepła w Białobrzegach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 149 251 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 067 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Białobrzegi - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Białobrzegi

EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek

25 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

SOLEOS - Solidne Pompy Ciepła Białobrzegi

Solidne Pompy Ciepła Białobrzegi

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij SOLEOS. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

P.H.U. Optima Jan Bączek - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Białobrzegi

P.H.U. Optima Jan Bączek

4 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. P.H.U. Optima Jan Bączek ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Atom Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Pompy Ciepła Białobrzegi

Atom Sp. z o.o.

1 opinia

Wybór świetnych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Atom Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski - Profesjonalne Pompy Ciepła Białobrzegi

MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski

2 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Klimatyzacja-Pompy Ciepła-Białobrzegi - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Białobrzegi

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Białobrzegi

6 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Klimatyzacja-Pompy Ciepła-Białobrzegi jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Cooreko Invest Karol Kostrzewski - Rewelacyjne Pompy Ciepła w Białobrzegach

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Białobrzegach

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Cooreko Invest Karol Kostrzewski z Białobrzegów jest na to najlepszym rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

F.H.U. POPIS Leszek Popis - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Białobrzegi

F.H.U. POPIS Leszek Popis

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z F.H.U. POPIS Leszek Popis dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Instal-Fresh - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Białobrzegi

Instal-Fresh

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie Instal-Fresh. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

NAT-DREW - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Białobrzegi

NAT-DREW

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z NAT-DREW pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

23 Zlecenia - Pompy Ciepła Białobrzegi

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Promna

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Mazowieckie, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Promna

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Białobrzegi

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Białobrzegi

2022-11-08 do 2022-11-16

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 754 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Radzanów

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Radzanów

2022-10-30 do 2022-11-07

Solidna Pompa Ciepła Białobrzegi

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Białobrzegi

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapytanie o pompy ciepła z montażem i uruchomieniem, do 30 pomp Thermia Calibra, woj. mazowieckie

Zakres zlecenia: zakup, montaż i uruchomienie pompy ciepła Moc: 12kW Marka: Thermia Model: Calibra Termin skorzystania z oferty: - od listopada 2022r., - montaż co ok. 3 tygodnie. Typ pompy: gruntowa Charakt...

 • Białobrzegi

2022-10-07 do 2022-10-15

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Białobrzegi

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Białobrzegi

2022-09-25 do 2022-10-03

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Boska wola

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Stara Błotnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stara Błotnica

2022-09-01 do 2022-09-09

Gruntowy Wymiennik Ciepła Białobrzegi

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Mazowieckiego i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Brzeźce

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Białobrzegi

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Białobrzegi

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Falęcice

Jako Firma z rejonu Mazowieckiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Falęcice

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 301-500m², Jabłonna

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jabłonna

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stara Błotnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Stara Błotnica

2022-08-06 do 2022-08-14

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Ksawerów Nowy

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 16 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: audyt termi...

 • Ksawerów nowy

2022-08-02 do 2022-08-10

Tanie Systemy Grzewcze Białobrzegi

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Stromiec

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radzanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: dom ogrzewany grzejnikami T...

 • Radzanów

2022-07-24 do 2022-08-01

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Mazowieckiego i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Stara Błotnica

2022-07-04 do 2022-07-12

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Stara Błotnica

2022-07-04 do 2022-07-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radzanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radzanów

2022-06-29 do 2022-07-07

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje mnie tylko pompa grunt...

 • Białobrzegi

2022-06-15 do 2022-06-23

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Ostrołęka-Dzbenin

2022-06-08 do 2022-06-16

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Stara Błotnica

2022-06-05 do 2022-06-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 163m², Promna

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Promna

2022-05-30 do 2022-06-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu