Pompy ciepła w Legionowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 786 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Legionowo - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Legionowo

Clima Family

147 opinii

Takiego sprzedawcy nie znajdziesz na terenie Legionowa, więc jeśli szukasz idealnych gruntowych wymienników ciepła to od razu sprawdź Clima Family. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Klimvent Solutions Sp. z o.o. - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Legionowo

Klimvent Solutions Sp. z o.o.

110 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Klimvent Solutions Sp. z o.o. przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka Tomasz Górnaś - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Legionowo

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Legionowo

66 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś dostawcy? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pompy Ciepła Legionowo

Pompy Ciepła

49 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Legionowo

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI

16 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Gruntowe Wymienniki Ciepła Legionowo

Da Vinci Green Energy Prosta S.A

12 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy Da Vinci Green Energy Prosta S.A, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

A1 Energies Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Legionowo

A1 Energies Sp. z o.o.

11 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji A1 Energies Sp. z o.o.. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

ZENE.pl - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Legionowie

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Legionowie

9 opinii

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z ZENE.pl udzielą rad i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Perfekcyjna Energia Odnawialna Legionowo

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

8 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Profesjonalna Energia Odnawialna Legionowo

Profesjonalna Energia Odnawialna Legionowo

7 opinii

Profesjonalna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

217 Zleceń - Pompy Ciepła Legionowo

Pompa ciepła, bud. do 150m², Jabłonna

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Jabłonna

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Nieporęt

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nieporęt

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Legionowo

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Aleksandrów

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 7 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Jabłonna

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Jabłonna

2022-09-16 do 2022-09-24
dodano 8 dni temu

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Jabłonna

2022-09-16 do 2022-09-24
dodano 8 dni temu

Odpowiednie Systemy Grzewcze Legionowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stanisławów pierwszy

2022-09-23 do 2022-09-23

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 130m², Skrzeszew

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 130m²". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Skrzeszew

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legionowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dzień dobry, jestem zainteresowany otrz...

 • Legionowo

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidne Odnawialne Źródła Energii Legionowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Stanisławów Pierwszy

2022-09-13 do 2022-09-21

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Legionowo

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wólka Radzymińska

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wólka radzymińska

2022-09-09 do 2022-09-17

Gruntowy Wymiennik Ciepła Legionowo

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Rajszew

2022-09-08 do 2022-09-16

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Michałów-Grabina

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 160m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Serock

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 116m², Legionowo

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 116m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom odd...

 • Legionowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Serock

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Stanisławów pierwszy

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 60m², Chotomów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chotomów

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nieporęt

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Nieporęt

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jabłonna

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Jabłonna

2022-09-01 do 2022-09-09

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Legionowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Dosin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Dosin

2022-09-01 do 2022-09-02

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Legionowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legionowo

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, chociaż szuka go od dawna. Masz szansę rozwiązać problem dla tego Klienta. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Legionowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Legionowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Profesjonalna Energia Odnawialna Legionowo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Nieporęt

2022-08-30 do 2022-09-07

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Legionowo

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 230m², Kąty Węgierskie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Kąty węgierskie

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legionowo

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Legionowa. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Legionowo

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stanisławów Drugi

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Stanisławów drugi

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Legionowo

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Legionowo

2022-08-17 do 2022-08-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu