Pompy ciepła w Ciechanowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 858 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Ciechanów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Ciechanów

Staranne Pompy Ciepła Ciechanów

39 opinii

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Klima-Med. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Ciechanów

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Ciechanów

49 opinii

Gdy jeszcze nie wybrałeś właściwego dostawcy najwyższej klasy gruntowych pomp ciepła to Polenergia Pompy Ciepła S.A. może być tym, czego szukasz. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Biotech Group Sp. z o.o. - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła w Ciechanowie

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła w Ciechanowie

15 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w miejscowości Ciechanów, zatrudnij profesjonalistów w branży. Biotech Group Sp. z o.o. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i przedstawi Ci zacną propozycję. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Systemy Grzewcze Ciechanów

Da Vinci Green Energy Prosta S.A

12 opinii

Systemy grzewcze i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Da Vinci Green Energy Prosta S.A. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

ZENE.pl - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Ciechanów

ZENE.pl

9 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji ZENE.pl. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Porządne Pompy Ciepła Ciechanów

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu HYDROMAR Sp. z.o.o. Ciechanów i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Grupa LEW S.A. - Pompy Ciepła Ciechanów

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Grupa LEW S.A. są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

P.H.U. Optima Jan Bączek - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Ciechanów

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Znakomite gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda działania P.H.U. Optima Jan Bączek, dzięki której będziesz na 100% rad. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ISB Adrian Solmiński - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Ciechanów

ISB Adrian Solmiński

4 opinie

Jeśli szukasz bezkonkurencyjnej oferty powietrznych pomp ciepła w okolicy Ciechanowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. ISB Adrian Solmiński wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o. - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Ciechanów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o.

2 opinie

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

85 Zleceń - Pompy Ciepła Ciechanów

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechanów

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Ciechanów

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Glinojeck

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Glinojeck

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Ciechanów

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ciechanów

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Odpowiednie Systemy Grzewcze Ciechanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ciechanów

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Staranna Pompa Ciepła Ciechanów

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ciechanów

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Energia Odnawialna Ciechanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Gołotczyzna

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ojrzeń

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: kupiłem i podłączyłem pompę ciepł...

 • Ojrzeń

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ojrzeń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: tylko uruchomienie ...

 • Ojrzeń

2022-09-13 do 2022-09-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ojrzeń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: szukam uprawnionego...

 • Ojrzeń

2022-09-13 do 2022-09-21

Odnawialne Źródła Energii Ciechanów

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze Ciechanowa, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ciechanów

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Gąsocin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ojrzeń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ojrzeń

2022-09-04 do 2022-09-12

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony Termin sk...

 • Ciechanów

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Glinojeck

Jako profesjonalista złóż najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m²" jest stworzone dla Ciebie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Glinojeck

2022-08-24 do 2022-09-01

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Powierzchnia 93m3 d...

 • Ciechanów

2022-08-21 do 2022-08-29

Solidna Energia Odnawialna

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Ciechanów

2022-08-15 do 2022-08-23

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Gąsocin

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opinogóra Górna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-07-07...

 • Opinogóra Górna

2022-08-13 do 2022-08-21

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Posiadam już panele fotowoltaiczne o m...

 • Regimin

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Pawłowo

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Pawłowo

2022-08-09 do 2022-08-10

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Ciechanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Ciechanów

2022-08-09 do 2022-08-17

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Gołymin-Ośrodek

2022-08-06 do 2022-08-14

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Ciechanów

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechanów

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ciechanów

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Glinojeck

2022-07-31 do 2022-08-08

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Mazowieckie i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 280m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Glinojeck

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam piec olejowy ...

 • Opinogóra Górna

2022-07-30 do 2022-08-07

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z o...

 • Ciechanów

2022-07-29 do 2022-08-06

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Ciechanów

2022-07-27 do 2022-08-04

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², _

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 606•••••...

 • _

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu