Pompy ciepła w Lipsku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 872 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lipsko - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lipsko

Copernicus Sun S.A.

42 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Lipska, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Copernicus Sun S.A.. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Lipsko

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert na gruntowe pompy ciepła? Eksperci z Polenergia Pompy Ciepła S.A. pomogą Ci znaleźć najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

COLLTECHMAR Jeśka Mariusz - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Lipsko

COLLTECHMAR Jeśka Mariusz

31 opinii

Takiego sprzedawcy nie znajdziesz na terenie Lipska, więc jeśli szukasz idealnych gruntowych wymienników ciepła to od razu sprawdź COLLTECHMAR Jeśka Mariusz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Energypack Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Lipsko

Energypack Sp. z o.o.

11 opinii

Pracownicy Energypack Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ZENE.pl - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Lipsko

ZENE.pl

9 opinii

Eksperci z ZENE.pl to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SOLEOS - Systemy Grzewcze Lipsko

SOLEOS

8 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż szukasz od wielu dni? SOLEOS może rozwiązać Twój problem. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

HYDROMAR Sp. z.o.o - Odpowiednie Systemy Grzewcze w Lipsku

Odpowiednie Systemy Grzewcze w Lipsku

7 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Lipsko i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj HYDROMAR Sp. z.o.o. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Lipsko

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Lipsko

5 opinii

Klient, który planuje kupno powietrznych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Wiert-Pol Robert Maciąg i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Lipsko

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o.

2 opinie

Zawodowcy z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JAK Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

EKOROM Usługi instalacyjno-budowlane - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Lipsko

EKOROM Usługi instalacyjno-budowlane

2 opinie

Firma EKOROM Usługi instalacyjno-budowlane to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Lipska. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

31 Zleceń - Pompy Ciepła Lipsko

Gruntowy Wymiennik Ciepła Lipsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Zapusta

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Energia Odnawialna Lipsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzeczniów

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipsko

Klient, który szuka wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lipsko

2022-09-14 do 2022-09-22

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Sienno

2022-09-10 do 2022-09-18

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Ciepielów

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Lipsko

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Sienno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Sienno

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lipsko

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Lipsko, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lipsko

2022-08-01 do 2022-08-09

Pompa Ciepła Lipsko

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Rzeczniów

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciepielów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ciepielów

2022-07-26 do 2022-08-03

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Rybiczyzna

2022-07-19 do 2022-07-27

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Lipsko

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Ciepielów

2022-07-14 do 2022-07-22

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Grabowiec

2022-07-13 do 2022-07-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipsko

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Lipsko

2022-07-11 do 2022-07-19

Dobre Systemy Grzewcze Lipsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rzeczniów

2022-07-10 do 2022-07-18

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek doceplony ...

 • Lipsko

2022-07-06 do 2022-07-14

Pompa ciepła, bud. do 150m², Stara Wieś Powiat Lipsko Woj. Mazowieckie

To zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stara Wieś powiat Lipsko woj. Mazowieckie

2022-06-28 do 2022-07-06

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Źródło energii: kolektor słoneczny Sposób wykorzystania: podgrzewanie wody i wsparcia ogrzewania domu Liczba mieszkańców domu: 1-2 osoby Powierzchnia domu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stara wieś

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Województwo Mazowieckie. Stara

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzg...

 • Województwo mazowieckie. Stara

2022-06-28 do 2022-07-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lipsko

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lipsko

2022-06-14 do 2022-06-22

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Solec nad Wisłą

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Lipsko

2022-06-12 do 2022-06-20

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Gardzienice-Kolonia

2022-06-05 do 2022-06-13

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Sienno

2022-05-28 do 2022-06-05

Doskonała Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zemborzyn drugi

2022-05-04 do 2022-05-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipsko

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lipsko

2022-04-23 do 2022-05-01

Doskonała Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Lipska z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Lipsko

2022-04-14 do 2022-04-22

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Sienno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: mam fot...

 • Sienno

2022-04-09 do 2022-04-17

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Osowka a-Sienno Pow Lipsko Woj Mazowieckie

2022-04-04 do 2022-04-12

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Rzeczniów

2022-04-02 do 2022-04-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Osówka

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Osówka

2022-03-22 do 2022-03-30

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu