Pompy ciepła w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 881 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Maków Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Maków Mazowiecki

Doskonałe Systemy Grzewcze

265 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Topcoat Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Klima-Med - Solidne Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

Solidne Odnawialne Źródła Energii

39 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Klima-Med żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

49 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Eco Sun Solutions Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

Eco Sun Solutions Sp. z o.o.

16 opinii

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Eco Sun Solutions Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

ZENE.pl - Solidna Energia Odnawialna Maków Mazowiecki

ZENE.pl

9 opinii

Solidna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

7 opinii

Znalezienie bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Maków Mazowiecki

FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI

27 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI doradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Santechnic Waldemar Skierkowski - Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

Santechnic Waldemar Skierkowski

9 opinii

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Makowa Mazowieckiego, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Santechnic Waldemar Skierkowski wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Sikorski Solutions - Profesjonalne Pompy Ciepła w Makowie Mazowieckim

Profesjonalne Pompy Ciepła w Makowie Mazowieckim

3 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Sikorski Solutions ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

BRANTI HVAC - Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

BRANTI HVAC

1 opinia

BRANTI HVAC to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Makowa Mazowieckiego. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

27 Zleceń - Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 120m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do ...

 • Maków Mazowiecki

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Korzystne Systemy Grzewcze Maków Mazowiecki

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Różan

2022-09-13 do 2022-09-21

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Maków Mazowiecki

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Rozan

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Rozan

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Różan

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Różan

2022-08-29 do 2022-09-06

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Maków Mazowiecki

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Sadykierz

2022-08-16 do 2022-08-24

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Maków Mazowiecki

2022-07-27 do 2022-08-04

Profesjonalna Energia Odnawialna Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Węgrzynowo

2022-07-16 do 2022-07-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jarzyły

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Jarzyły

2022-07-13 do 2022-07-21

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Maków Mazowiecki

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Maków Mazowiecki

2022-07-12 do 2022-07-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Maków Mazowiecki

Jako fachowiec działający na terenie miejscowości Maków Mazowiecki i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Maków Mazowiecki

2022-07-09 do 2022-07-17

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Kobylin

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Młynarze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Młynarze

2022-06-29 do 2022-07-07

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-28 do 2022-07-06

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Maków Mazowiecki

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Maków Mazowiecki

2022-06-25 do 2022-07-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Maków Mazowiecki

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Maków Mazowiecki

2022-06-22 do 2022-06-30

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-15 do 2022-06-23

Solidna Pompa Ciepła

Źródło energii: pompa ciepła Sposób wykorzystania: podgrzewanie wody i wsparcia ogrzewania domu Liczba mieszkańców domu: 3-4 osoby Powierzchnia domu: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-14 do 2022-06-22

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-10 do 2022-06-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ... Termin skorzystania z of...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-07 do 2022-06-15

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Karniewo

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Karniewo

2022-06-06 do 2022-06-14

Tanie Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Dzbądz

2022-06-01 do 2022-06-09

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 320m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Karniewo

2022-05-28 do 2022-06-05

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Maków Mazowiecki

2022-03-29 do 2022-04-06

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Krasnosielc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek docieplony 10 cm...

 • Krasnosielc

2022-03-21 do 2022-03-29

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

 • Maków Mazowiecki

2022-03-17 do 2022-03-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu