Pompa ciepła w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 667 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 676 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Makowie Mazowieckim

Pompy ciepła Maków Mazowiecki

Doskonałe Systemy Grzewcze

86 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MarClim - Solidne Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

Solidne Odnawialne Źródła Energii

37 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla MarClim żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

33 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Santechnic Waldemar Skierkowski - Porządne Pompy Ciepła Maków Mazowiecki

Santechnic Waldemar Skierkowski

11 opinii

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Santechnic Waldemar Skierkowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

BIOZE ENERGY - Solidna Energia Odnawialna Maków Mazowiecki

BIOZE ENERGY

11 opinii

Solidna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

P.H.U. Optima Jan Bączek - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

4 opinie

Znalezienie bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Konrad Kotowski HYDRO NRG - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Maków Mazowiecki

Konrad Kotowski HYDRO NRG

2 opinie

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Konrad Kotowski HYDRO NRG doradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Sikorski Solutions - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Maków Mazowiecki

Sikorski Solutions

3 opinie

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Makowa Mazowieckiego, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Sikorski Solutions wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

BRANTI HVAC - Profesjonalne Pompy Ciepła w Makowie Mazowieckim

Profesjonalne Pompy Ciepła w Makowie Mazowieckim

1 opinia

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BRANTI HVAC ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

HUB-BUD - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

HUB-BUD

HUB-BUD to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Makowa Mazowieckiego. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Najnowsze z 27 zleceń na pompy ciepła w Makowie Mazowieckim

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Płoniawy-Bramura

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Płoniawy-Bramura

2023-11-03 do 2023-11-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Różan

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Różan

2023-09-26 do 2023-10-04

Najlepsza Pompa Ciepła Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Maków Mazowiecki

2023-09-19 do 2023-09-27

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Krzyżewo Nadrzeczne

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Krzyżewo nadrzeczne

2023-08-12 do 2023-08-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Dom jest ogrzewany węglem Termin ...

 • Maków Mazowiecki

2023-08-03 do 2023-08-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Maków Mazowiecki

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Maków Mazowiecki na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Maków Mazowiecki

2023-08-02 do 2023-08-10

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Krasnosielc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Krasnosielc

2023-07-25 do 2023-08-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Magnuszew Mały

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Magnuszew mały

2023-07-21 do 2023-07-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Maków Mazowiecki

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Maków Mazowiecki

2023-07-21 do 2023-07-29

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Maków Mazowiecki

2023-07-20 do 2023-07-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Karniewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Karniewo

2023-07-16 do 2023-07-24

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Młynarze

2023-07-10 do 2023-07-18

Energia Odnawialna Maków Mazowiecki

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Pomaski małe

2023-07-01 do 2023-07-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Elżbiecin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Elżbiecin

2023-06-26 do 2023-07-04

Pompa Ciepła

Klient napisał zlecenie o treści "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Różan

2023-06-22 do 2023-06-30

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Maków Mazowiecki

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Różan

2023-06-16 do 2023-06-24

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Różan

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Mazowieckiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Różan

2023-06-12 do 2023-06-20

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Wola ręczajska

2023-06-22 do 2023-06-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Nowe Ręczaje

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Nowe ręczaje

2023-06-17 do 2023-06-25

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Maków Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krukowo

2023-08-13 do 2023-08-21

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Nowa Wieś Zarębska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowa wieś zarębska

2023-10-09 do 2023-10-17

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Leszno

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Leszno

2023-07-17 do 2023-07-25

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Leszno

2023-09-11 do 2023-09-19

Pompa ciepła, bud. 71-100m², Marianów

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Pompa ciepła, bud. 71-100m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Marianów

2023-08-01 do 2023-08-09

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

 • Przasnysz

2023-06-13 do 2023-06-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przasnysz

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Przasnysz

2023-05-24 do 2023-06-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Przasnysz

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Przasnysz

2023-09-23 do 2023-10-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła