Pompy ciepła w Ostrołęce

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Ostrołęka - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Ostrołęka

Tanie Systemy Grzewcze Ostrołęka

265 opinii

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do Topcoat Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Ostrołęka

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

42 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij AVM ENGINEERING Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Klima-Med - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Ostrołęka

Klima-Med

39 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Klima-Med - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najwyższej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Ostrołęka

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Skoro starasz się znaleźć dostawcę najwyższej klasy powietrznych pomp ciepła to ten dostawca na pewno dobierze odpowiedni produkt. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

ASH - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Ostrołęka

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Ostrołęka

12 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś dostawcy? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Interfam Tomasz Abramowicz - Pompy Ciepła Ostrołęka

Interfam Tomasz Abramowicz

12 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Interfam Tomasz Abramowicz udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Doskonała Energia Odnawialna w Ostrołęce

Doskonała Energia Odnawialna w Ostrołęce

7 opinii

Energia odnawialna to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w branży. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Grupa LEW S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Ostrołęka

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Pracownicy Grupa LEW S.A. to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

WINCENT Technika Grzewcza i Sanitarna Patryk Nicewicz - Solidne Odnawialne Źródła Energii Ostrołęka

Solidne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy WINCENT Technika Grzewcza i Sanitarna Patryk Nicewicz spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Budowlane Instalacje Techniczne Marcin Makowski - Odnawialne Źródła Energii Ostrołęka

Budowlane Instalacje Techniczne Marcin Makowski

3 opinie

Znakomici pracownicy Budowlane Instalacje Techniczne Marcin Makowski spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

38 Zleceń - Pompy Ciepła Ostrołęka

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 110m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Ostrołęka

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Systemy Grzewcze Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ostrołęka

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pompa Ciepła Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ostrołęka

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ostrołęka

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Ostrołęka

2022-09-11 do 2022-09-19

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Ostrołęka

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Ostrołęka

2022-09-10 do 2022-09-18

Energia Odnawialna Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Tylko gruntowa pompa ciepła Term...

 • Ostrołęka

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Ostrołęka

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Ostrołęka, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Ostrołęka

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 12m², Baranowo Powiat Ostrołęka

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dostosowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 12m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Baranowo powiat Ostrołęka

2022-08-09 do 2022-08-17

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Ostrołęka

Jako fachowiec działający na obszarze Ostrołęki i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ostrołęka

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Ostrołęka

2022-07-28 do 2022-08-05

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Ostrołęka

2022-07-26 do 2022-08-03

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Ostrołęka

2022-07-19 do 2022-07-27

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Ostrołęka

2022-07-18 do 2022-07-26

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ostrołęka

2022-07-12 do 2022-07-20

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Ostrołęka

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Ostrołęka, który napisał "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Ostrołęka

2022-07-02 do 2022-07-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Jako specjalista działający na obszarze Ostrołęki i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ostrołęka

2022-06-27 do 2022-07-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szarłat

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szarłat

2022-06-18 do 2022-06-26

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Ostrołęka

2022-06-09 do 2022-06-17

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do dobrego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Laskowiec

2022-06-07 do 2022-06-15

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Ostrołęka

2022-06-06 do 2022-06-14

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-30...

 • Ostrołęka

2022-06-05 do 2022-06-13

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Ostrołęka

2022-06-05 do 2022-06-13

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 82m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 82m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom szkieletowy. Parterowy. Termin ...

 • Ostrołęka

2022-05-30 do 2022-06-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Ostrołęka

2022-05-26 do 2022-06-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Ostrołęka

2022-05-15 do 2022-05-23

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrołęka

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ostrołęka

2022-05-15 do 2022-05-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrołęka

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Ostrołęka

2022-05-11 do 2022-05-19

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu