Pompy ciepła w Przasnyszu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 897 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Przasnysz - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Przasnysz

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Przasnyszu

39 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to Klima-Med może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

MarClim - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Przasnysz

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

37 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - MarClim jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Przasnysz

Cenione Powietrzne Pompy Ciepła

49 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Przasnysza, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI - Pompy Ciepła Przasnysz

FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI

27 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom FHU ELEGANCKI ZAKĄTEK LESZEK PIÓRKOWSKI. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI - Rewelacyjne Pompy Ciepła Przasnysz

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI

16 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Interfam Tomasz Abramowicz - Staranne Pompy Ciepła Przasnysz

Staranne Pompy Ciepła Przasnysz

12 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Interfam Tomasz Abramowicz. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

ZENE.pl - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Przasnysz

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

9 opinii

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Przasnysza, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź ZENE.pl. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Energia Odnawialna Przasnysz

Energia Odnawialna

7 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Przasnysz, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Grupa LEW S.A. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Przasnysz

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Przasnysz

5 opinii

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Grupa LEW S.A. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Modom Polska Sp zoo - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Przasnysz

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła

2 opinie

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Modom Polska Sp zoo nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

41 Zleceń - Pompy Ciepła Przasnysz

Perfekcyjna Energia Odnawialna Przasnysz

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Przasnysz

2022-09-13 do 2022-09-21

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Przasnysz

2022-09-07 do 2022-09-15

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przysowy

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu Mazowieckiego, który napisał "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Przysowy

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Chorzele

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: budynek ma 50lat ,jest po remo...

 • Chorzele

2022-08-30 do 2022-09-07

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Przasnysz

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przysowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom piętrowy , ocie...

 • Przysowy

2022-08-08 do 2022-08-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jednorożec

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Jednorożec

2022-08-03 do 2022-08-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chorzele

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Chorzele

2022-07-27 do 2022-07-31

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Przasnysz

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przasnysz

2022-07-18 do 2022-07-26

Znakomita Pompa Ciepła Przasnysz

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Przasnysz

2022-07-18 do 2022-07-26

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Zaręby

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zaręby

2022-07-06 do 2022-07-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przasnysz

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Przasnysza. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Przasnysz

2022-07-05 do 2022-07-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jednorożec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Jednorożec

2022-07-05 do 2022-07-13

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Przasnysz

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Przasnysz

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Przasnysz

2022-07-02 do 2022-07-10

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Przasnysz

2022-06-29 do 2022-07-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przasnysz

2022-06-29 do 2022-07-07

Odpowiednie Systemy Grzewcze Przasnysz

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², wybranie odpowiedniego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Przasnysz

2022-06-26 do 2022-07-04

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Czernice Borowe

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Czernice Borowe

2022-06-21 do 2022-06-29

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zaręby

2022-06-21 do 2022-06-29

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Przasnysz

2022-06-19 do 2022-06-19

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że poszukuje go od wielu dni. Twoja firma może rozwiązać problem dla tego Klienta. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Przasnysz

2022-06-17 do 2022-06-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Krzynowłoga Mała

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Krzynowłoga Mała

2022-06-06 do 2022-06-07

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Chorzele

2022-06-03 do 2022-06-11

Korzystne Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Chorzele

2022-05-29 do 2022-06-06

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Przasnysz

2022-05-20 do 2022-05-28

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Przasnysz

2022-05-17 do 2022-05-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przasnysz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Przasnysz

2022-05-17 do 2022-05-25

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Przasnysz

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Pompa ciepła, bud. 301-500m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Przasnysz

2022-05-04 do 2022-05-12

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jednorożec

2022-04-29 do 2022-05-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu