Pompy ciepła w Wyszkowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 820 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 412 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wyszków - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wyszków

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Topcoat Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Klimvent Solutions Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Wyszków

Klimvent Solutions Sp. z o.o.

110 opinii

Pracownicy Klimvent Solutions Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Klima-Med - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Wyszków

Klima-Med

39 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Wyszków

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ZENE.pl - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Wyszków

ZENE.pl

9 opinii

Jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Wyszkowa, zatrudnij ekspertów w branży. ZENE.pl wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Energia Odnawialna Wyszków

Energia Odnawialna Wyszków

8 opinii

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

HYDROMAR Sp. z.o.o - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Wyszków

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? HYDROMAR Sp. z.o.o z Wyszkowa jest na to skuteczną metodą. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Grupa LEW S.A. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Wyszków

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Grupa LEW S.A.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Cargomax Marcin Jaworski - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Wyszków

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Wyszków

3 opinie

Utalentowani pracownicy firmy Cargomax Marcin Jaworski spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Wyszkowie

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Wyszkowie

2 opinie

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

70 Zleceń - Pompy Ciepła Wyszków

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wyszków

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Wyszkowa oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Wyszków

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Wyszków

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Wyszków

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Wyszkowa i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wyszków

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Dobre Systemy Grzewcze Wyszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Wyszków

2022-09-15 do 2022-09-23

Solidne Odnawialne Źródła Energii Wyszków

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wyszków

2022-09-15 do 2022-09-23

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Stare bosewo

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompa ciepła, bud. do 150m², Wyszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Wyszków

2022-09-12 do 2022-09-20

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Rząśnik

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Wyszków

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Wyszków

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wyszków

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Wyszków

2022-09-08 do 2022-09-16

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skor...

 • Wyszków

2022-09-05 do 2022-09-13

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wyszków

2022-09-05 do 2022-06-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wyszków

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Wyszków

2022-08-30 do 2022-09-07

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Poręba-Kocęby

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wyszków

Zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Wyszkowa i okolic. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wyszków

2022-08-23 do 2022-08-31

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Wyszków

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Poręba-Kocęby

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Poręba-Kocęby

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ppw

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Ppw

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wyszków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Wyszków

2022-07-29 do 2022-08-06

Pompa Ciepła Wyszków

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wyszków

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Rząśnik

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Mazowieckiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Rząśnik

2022-07-25 do 2022-08-02

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Wyszków

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rząśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Rząśnik

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ojcowizna

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: czy będziue moż...

 • Ojcowizna

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wyszków

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Wyszków

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wyszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wyszków

2022-07-19 do 2022-07-27

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z o...

 • Somianka

2022-07-17 do 2022-07-25

Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Rogóźno

2022-07-17 do 2022-07-25

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Brańszczyk

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rząśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Rząśnik

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Wyszków

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wyszków

2022-07-12 do 2022-07-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu