Pompy ciepła w Sierpcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 872 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sierpc - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sierpc

Doskonałe Systemy Grzewcze Sierpc

81 opinii

Specjaliści z Energia Taniej Sp. z o.o. przedstawią Ci najlepszą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

LW Solutions Sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Sierpc

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

38 opinii

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? LW Solutions Sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Sierpc

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Ten fachowiec działa na terenie Sierpca i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Euros Energy Sp. z o.o. MS - Rewelacyjne Pompy Ciepła Sierpc

Rewelacyjne Pompy Ciepła

35 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Euros Energy Sp. z o.o. MS. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Sierpc

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

19 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, szczególnie na obszarze Sierpca, ale także przyległych miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Biotech Group Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Sierpc

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Sierpc

15 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo iż szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? Biotech Group Sp. z o.o. może być Twoim rozwiązaniem. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

ZENE.pl - Znakomite Systemy Grzewcze Sierpc

ZENE.pl

9 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Sierpc i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz ZENE.pl. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Helios-System - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sierpc

Helios-System

7 opinii

Eksperci z Helios-System to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Gruntowe Wymienniki Ciepła w Sierpcu

Gruntowe Wymienniki Ciepła w Sierpcu

7 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Sierpca, więc jeśli szukasz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz HYDROMAR Sp. z.o.o. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ICEWIND - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Sierpc

Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Następnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Sierpc i okolicy, dlatego jeśli szukasz wysokiej jakości gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz ICEWIND. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

41 Zleceń - Pompy Ciepła Sierpc

Korzystne Systemy Grzewcze Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Sierpc

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gozdowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 8 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Gozdowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Sierpc

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 115m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 115m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Sierpc

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zawidz Kościelny

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Zawidz Kościelny

2022-09-11 do 2022-09-19

Gruntowy Wymiennik Ciepła Sierpc

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Śniedzanowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bonisław

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bonisław

2022-08-30 do 2022-09-07

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Sierpc

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Potrzebuję pompy, ...

 • Sierpc

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Mazowieckiego, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bożewo

2022-08-15 do 2022-08-23

Staranna Pompa Ciepła Sierpc

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Borkowo kościelne

2022-08-11 do 2022-08-19

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Sierpc

2022-08-03 do 2022-08-11

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Gozdowo

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Gozdowo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Gozdowo

2022-07-23 do 2022-07-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sierpc

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Sierpc

2022-07-22 do 2022-07-30

Pompa ciepła, bud. do 150m², Malanowo Stare

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Malanowo stare

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sierpc

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sierpc

2022-07-21 do 2022-07-29

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Sierpc

2022-07-21 do 2022-07-29

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zawidz Kościelny

2022-07-21 do 2022-07-29

Odnawialne Źródła Energii Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Sierpc

2022-07-14 do 2022-07-22

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sierpc

2022-07-13 do 2022-07-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sierpc

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Sierpc i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sierpc

2022-07-07 do 2022-07-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sierpc

2022-06-30 do 2022-07-08

Solidna Energia Odnawialna Sierpc

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Mochowo

2022-06-16 do 2022-06-24

Solidna Energia Odnawialna

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Sierpca. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Sierpc

2022-06-12 do 2022-06-20

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Sierpc

2022-06-12 do 2022-06-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rościszewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek 75 m kw zbudowane z ...

 • Rościszewo

2022-06-12 do 2022-06-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rościszewo

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Rościszewo

2022-06-11 do 2022-06-19

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Pompa ciepła, bud. 301-500m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sierpc

2022-06-04 do 2022-06-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Sierpc

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dostosowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sierpc

2022-06-02 do 2022-06-10

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Sierpc, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Sierpc

2022-05-30 do 2022-06-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu