Pompy ciepła w Płońsku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 894 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Płońsk - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Płońsk

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś jeszcze dostawcy? Zarezerwuj termin!

Synergio S.A. - Pompy Ciepła Płońsk

Pompy Ciepła

147 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Synergio S.A. doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Klima-Med - Doskonała Energia Odnawialna Płońsk

Doskonała Energia Odnawialna Płońsk

39 opinii

Firma Klima-Med świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Płońska i okolic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Płońsku

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Płońsku

49 opinii

Myślisz, że rewelacyjne pompy ciepła to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Biotech Group Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Płońsk

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

15 opinii

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Biotech Group Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Solidne Pompy Ciepła Płońsk

Solidne Pompy Ciepła

12 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Da Vinci Green Energy Prosta S.A. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

ZENE.pl - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Płońsk

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

9 opinii

Klient, który szuka dobrych powietrznych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy ZENE.pl i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Płońsk

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale HYDROMAR Sp. z.o.o na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Helios-System - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Płońsk

Helios-System

7 opinii

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do Helios-System i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Płońsk

Doskonałe Pompy Ciepła Płońsk

2 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JAK Sp. z o.o.. Żeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

72 Zlecenia - Pompy Ciepła Płońsk

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystan...

 • Płońsk

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Płońsk

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Płońsk

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Płońsk

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Sochocin

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Radzymin

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Radzymin

2022-09-07 do 2022-09-07

Perfekcyjna Energia Odnawialna Płońsk

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Płońsk

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Płońsk

2022-09-03 do 2022-09-11

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Płońsk

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Płońsk

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 2200m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 2200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płońsk

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 43m², Czerwińsk Nad Wisłą

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 43m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom jest sta...

 • Czerwińsk nad Wisłą

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Raciąż

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Raciąż

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Płońsk

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Płońsk

2022-08-18 do 2022-08-26

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Płońsk

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Nowe Miasto

2022-08-15 do 2022-08-23

Perfekcyjna Pompa Ciepła Płońsk

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Płońska na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Płońsk

2022-08-15 do 2022-08-23

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Goławin

2022-08-14 do 2022-08-22

Znakomite Systemy Grzewcze Płońsk

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Joniec

2022-08-07 do 2022-08-15

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Czerwińsk nad Wisłą

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Płońsk i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Płońsk

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek z lat 80 tych, pię...

 • Płońsk

2022-07-30 do 2022-08-07

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Joniec

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Czerwińsk Nad Wisłą

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Czerwińsk nad Wisłą

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Płońsk

2022-07-24 do 2022-08-01

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Płońsk i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Płońsk

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grodziec

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Grodziec

2022-07-20 do 2022-07-20

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Joniec

2022-07-19 do 2022-07-27

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Baboszewo

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Płońsk

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Płońsk

2022-07-18 do 2022-07-26

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Płońsk

2022-07-12 do 2022-07-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Nowe Miasto

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystani...

 • Nowe Miasto

2022-07-07 do 2022-07-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Płońsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Płońsk

2022-07-06 do 2022-07-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu