Pompy ciepła w Kozienicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 881 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kozienice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kozienice

Tanie Systemy Grzewcze w Kozienicach

265 opinii

Każdy, kto poszukuje systemów grzewczych musi niezwłocznie zgłosić się do Topcoat Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Synergio S.A. - Pompy Ciepła Kozienice

Synergio S.A.

147 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Synergio S.A. są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kozienice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. specjalizuje się w oferowaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Soltimus Sp. z o.o. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Kozienice

Soltimus Sp. z o.o.

27 opinii

Opłacalne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa usługa Soltimus Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek - Profesjonalna Energia Odnawialna Kozienice

Profesjonalna Energia Odnawialna Kozienice

24 opinie

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? EKO-INSTAL Jarosław Sobiepanek będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

INSTAL-ECO - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Kozienice

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła

14 opinii

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy INSTAL-ECO i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

ZENE.pl - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kozienice

Perfekcyjna Energia Odnawialna

9 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy ZENE.pl spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

SOLEOS - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kozienice

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kozienice

8 opinii

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Kozienic, zatrudnij ekspertów w branży. SOLEOS wykorzysta swoje kompetencje i złoży Ci dobrą propozycję. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Powietrzne Pompy Ciepła Kozienice

Powietrzne Pompy Ciepła

7 opinii

Znalezienie znakomitych powietrznych pomp ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Kozienice

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Kozienic, więc jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła to bez zbędnej zwłoki poznaj Wiert-Pol Robert Maciąg. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

57 Zleceń - Pompy Ciepła Kozienice

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grabów Nad Pilicą

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Grabów nad Pilicą

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompa Ciepła Kozienice

Klient napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kozienice

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Kozienice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Kozienice

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompa Ciepła

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Pompa ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Zajezierze

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Kozienice

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kozienice i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Kozienice

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Bąkowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadamy solary...

 • Bąkowiec

2022-08-30 do 2022-09-07

Systemy Grzewcze Kozienice

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Janów

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 60m², Kozienice

Ten Klient uważa, że najlepsza pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 60m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Kozienice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kozienice

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Kozienice i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kozienice

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kozienice

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kozienice

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Magnuszew

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Magnuszew

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 50m², Grabów Nad Pilicą

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 50m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Grabów nad Pilicą

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Kozienice

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kozienice

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kozienice

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Kozienice lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Kozienice

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kozienice

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kozienice

2022-07-20 do 2022-07-28

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Kozienice

2022-07-20 do 2022-07-28

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kozienice

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kozienice

2022-07-19 do 2022-07-27

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Głowaczów

2022-07-18 do 2022-07-26

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kozienice

2022-07-18 do 2022-07-26

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Brzóza

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Brzóza

2022-07-11 do 2022-07-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kozienice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kozienice

2022-07-08 do 2022-07-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kozienice

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Mniszew

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Mniszew

2022-07-01 do 2022-07-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Magnuszew

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Magnuszew

2022-06-30 do 2022-07-08

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Holendry Kozienickie

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Holendry kozienickie

2022-06-29 do 2022-07-07

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła Kozienice

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Magnuszew

2022-06-28 do 2022-07-06

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Magnuszew

2022-06-24 do 2022-07-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sieciechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Sieciechów

2022-06-16 do 2022-06-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Kozienice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesi...

 • Kozienice

2022-06-06 do 2022-06-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kozienice

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kozienice

2022-05-24 do 2022-06-01

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Gniewoszów

2022-05-24 do 2022-06-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu