Pompa ciepła w Żurominie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 284 430 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Żurominie

Pompy ciepła Żuromin

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Żuromin

91 opinii

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

LW Solutions Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Żuromin

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

40 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? LW Solutions Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

EcoDOM - Perfekcyjne Pompy Ciepła Żuromin

EcoDOM

40 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie EcoDOM. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Expom S.A. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Żuromin

Expom S.A.

16 opinii

Nadal szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Expom S.A.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

PHU Proeco Instal - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Żuromin

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Żuromin

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - PHU Proeco Instal jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kuznia ,,bis'' Paweł Ulaszewski - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Żuromin

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Żuromin, zatrudnij fachowców w branży. Kuznia bis Paweł Ulaszewski wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

OZE Daria Szymanowska - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Żuromin

OZE Daria Szymanowska

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale OZE Daria Szymanowska przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Proxet - Solidne Pompy Ciepła Żuromin

Solidne Pompy Ciepła

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Proxet ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Eco Sun - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Żuromin

Eco Sun

Dotarcie do idealnych gruntowych pomp ciepła może być niełatwe, ale Eco Sun na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Damtech PV - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Żurominie

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Żurominie

Planujesz kupno gruntowych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze dostawcy? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na pompy ciepła w Żurominie

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-02-06...

 • Żuromin

2024-02-06 do 2024-02-14

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła Żuromin

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Żuromin i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Żuromin

2024-01-31 do 2024-02-08

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Sławęcin

2024-01-05 do 2024-01-13

Znakomite Systemy Grzewcze Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 2000m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Żuromin

2023-11-16 do 2023-11-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Zielona

Jako fachowiec działający na obszarze Mazowieckiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zielona

2023-11-13 do 2023-11-21

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Chromakowo

2023-10-27 do 2023-11-04

Znakomita Pompa Ciepła Żuromin

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Siemcichy

2023-10-22 do 2023-10-30

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Osowa Krzeczanowska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Osowa krzeczanowska

2023-10-07 do 2023-10-15

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Siemcichy

2023-09-13 do 2023-09-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Jest to mieszkanie w bloku Termin skorzystania z ...

 • Żuromin

2023-08-27 do 2023-09-04

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Lubowidz

Ten Klient myśli, że profesjonalna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Lubowidz

2023-08-24 do 2023-09-01

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Rościszewo

2023-09-04 do 2023-09-12

Solidna Energia Odnawialna Żuromin

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Lipowiec Kościelny

2023-10-12 do 2023-10-20

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-01-30...

 • Lipowiec Kościelny

2024-01-30 do 2024-02-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Zawidz Mały

To zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zawidz mały

2023-10-14 do 2023-10-16

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawidz Kościelny

2023-09-04 do 2023-09-12

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stare chabowo

2023-09-29 do 2023-10-07

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Skrwilno

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Skrwilno

2023-12-16 do 2023-12-24

Pompa ciepła, bud. 36-70m², Murkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Murkowo

2023-09-17 do 2023-09-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Mała Wieś

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Mała Wieś

2023-12-03 do 2023-12-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Słupia

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Mazowieckie i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Słupia

2023-09-18 do 2023-09-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Sierpc

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Sierpc

2024-01-17 do 2024-01-25

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Sierpc

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w rejonie Sierpca, który wysłał zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. 101-150m²". Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sierpc

2023-09-04 do 2023-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sierpc

2023-08-30 do 2023-09-07

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sierpc

2023-12-29 do 2024-01-06

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Sierpc

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Sierpc

2023-12-30 do 2024-01-07

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sierpc

2023-08-30 do 2023-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sierpc

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Sierpc

2023-09-12 do 2023-09-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sierpc

2024-02-07 do 2024-02-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Sierpc

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sierpc

2023-09-02 do 2023-09-10

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sierpc

2023-08-22 do 2023-08-30

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła