Pompy ciepła w Żurominie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Żuromin - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Żuromin

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Żuromin

147 opinii

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Synergio S.A. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Żuromin

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

49 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Euros Energy Sp. z o.o. MS - Perfekcyjne Pompy Ciepła Żuromin

Euros Energy Sp. z o.o. MS

35 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie Euros Energy Sp. z o.o. MS. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Żuromin

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

19 opinii

Nadal szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Virtus Sun Polska Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Biotech Group Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Żuromin

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Żuromin

15 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Biotech Group Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Energypack Sp. z o.o. - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Żuromin

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła

11 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Żuromin, zatrudnij fachowców w branży. Energypack Sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

ZENE.pl - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Żuromin

ZENE.pl

9 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale ZENE.pl przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PHU Proeco Instal - Solidne Pompy Ciepła Żuromin

Solidne Pompy Ciepła

1 opinia

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. PHU Proeco Instal ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Eco Sun - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Żuromin

Eco Sun

Dotarcie do idealnych gruntowych pomp ciepła może być niełatwe, ale Eco Sun na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Damtech PV - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Żurominie

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Żurominie

Planujesz kupno gruntowych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze dostawcy? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

24 Zlecenia - Pompy Ciepła Żuromin

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zieluń-Osada

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom stary częściowo...

 • Zieluń-Osada

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Żuromin

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wieluń-Zalesie

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Stawiszyn-Zwalewo

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Stawiszyn-Zwalewo

2022-09-12 do 2022-09-20

Pompa ciepła, bud. do 150m², Lubowidz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Lubowidz

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żuromin

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Poniatowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Poniatowo

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żuromin

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Żuromin

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żuromin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Żuromin

2022-07-17 do 2022-07-25

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Żuromina, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Żuromin

2022-07-07 do 2022-07-15

Opłacalne Systemy Grzewcze Żuromin

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 330m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Żuromin

2022-07-05 do 2022-07-13

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zielona

2022-06-29 do 2022-07-07

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Żuromin

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Mazowieckie bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Zielona

2022-06-29 do 2022-07-07

Świetne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Żuromin

2022-06-21 do 2022-06-29

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Przeradz nowy

2022-06-15 do 2022-06-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², O-Lutocin

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin sko...

 • O-Lutocin

2022-05-29 do 2022-06-06

Profesjonalna Energia Odnawialna Żuromin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Osowa drobińska

2022-05-23 do 2022-05-31

Solidne Odnawialne Źródła Energii Żuromin

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Zieluń

2022-05-17 do 2022-05-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żuromin

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Żuromin

2022-05-17 do 2022-05-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żuromin

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Żuromin

2022-05-03 do 2022-05-11

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bieżuń

2022-04-19 do 2022-04-27

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Żuromin

2022-04-14 do 2022-04-22

Pompa ciepła, bud. do 150m², Lubowidz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Lubowidz

2022-03-31 do 2022-04-08

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Żuromin

2022-03-24 do 2022-04-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Poniatowo

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Poniatowo

2022-03-14 do 2022-03-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu