Pompy ciepła w Węgrowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Węgrów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Węgrów

Synergio S.A.

147 opinii

Tanie gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa metoda działania Synergio S.A., dzięki której będziesz stuprocentowo kontent. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Klima-Med - Rewelacyjne Pompy Ciepła Węgrów

Klima-Med

39 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Klima-Med. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Staranne Pompy Ciepła Węgrów

Staranne Pompy Ciepła Węgrów

49 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

"HYDRO-CLIM" - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Węgrów

"HYDRO-CLIM"

21 opinii

Eksperci z HYDRO-CLIM to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Węgrowie

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Węgrowie

12 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo iż szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? Da Vinci Green Energy Prosta S.A może być Twoim rozwiązaniem. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

ZENE.pl - Perfekcyjne Pompy Ciepła Węgrów

ZENE.pl

9 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ZENE.pl. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HYDROMAR Sp. z.o.o - Tanie Systemy Grzewcze Węgrów

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry HYDROMAR Sp. z.o.o. Węgrów - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

P.H.U. Optima Jan Bączek - z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Węgrów

P.H.U. Optima Jan Bączek

4 opinie

Kupno z górnej półki gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale P.H.U. Optima Jan Bączek na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Węgrów

Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o.

2 opinie

Ten fachowiec działa w rejonie Węgrowa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MB-instal Grupa SBS - Pompy Ciepła Węgrów

Pompy Ciepła Węgrów

1 opinia

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. MB-instal Grupa SBS ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

38 Zleceń - Pompy Ciepła Węgrów

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łochów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Łochów

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 22:53

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łochów

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Łochów

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła Węgrów

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Sadowne

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łochów

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łochów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Łochów

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Węgrów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Węgrów

2022-08-26 do 2022-09-03

Dobre Systemy Grzewcze Węgrów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Łochów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Węgrów

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzys...

 • Węgrów

2022-08-16 do 2022-08-24

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin sk...

 • Sadoleś

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Węgrów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Węgrów

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Węgrów

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że poszukuje go od wielu dni. Twoja firma może rozwiązać problem dla tego Klienta. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Węgrów

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wilczogęby

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Wilczogęby

2022-07-19 do 2022-07-27

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Węgrów

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Pompa ciepła, bud. 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Węgrów

2022-07-17 do 2022-07-25

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Łochów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie ...

 • Łochów

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Węgrów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: m...

 • Węgrów

2022-07-11 do 2022-07-19

Pompa Ciepła Węgrów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Zieleniec

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łochów-P.węgrowski Woj.mazowieckie

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Łochów-P.węgrowski Woj.mazowieckie

2022-07-02 do 2022-07-10

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Węgrów

2022-06-20 do 2022-06-28

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Łochów

2022-06-16 do 2022-06-24

Solidne Odnawialne Źródła Energii Węgrów

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 127m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łochów

2022-06-13 do 2022-06-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Korytnica

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Korytnica

2022-06-10 do 2022-06-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 160m², Starawieś

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 160m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Starawieś

2022-06-08 do 2022-06-16

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Węgrów

2022-06-04 do 2022-06-12

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jerzyska

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m², Węgrów

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Węgrów

2022-06-03 do 2022-06-11

Profesjonalna Energia Odnawialna Węgrów

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • / Łochów

2022-06-02 do 2022-06-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stoczek

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Stoczek

2022-05-30 do 2022-06-07

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Węgrów

Ten Klient myśli, że profesjonalna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Węgrów

2022-05-23 do 2022-05-31

Pompa ciepła, bud. do 150m², Łochów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łochów

2022-05-21 do 2022-05-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jartypory

Jeśli odnawialne źródła energii to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Jartypory

2022-05-20 do 2022-05-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sadowne

Klient, który pisze zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Sadowne

2022-05-19 do 2022-05-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu