Pompy ciepła w Ostrowi Mazowieckiej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 897 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Ostrów Mazowiecka - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Ostrów Mazowiecka

Topcoat Sp. z o.o.

265 opinii

Nadal szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Topcoat Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Klima-Med - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

39 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Klima-Med. Ostrów Mazowiecka i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Staranne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

Staranne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

49 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Polenergia Pompy Ciepła S.A. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

INSTAL-ECO - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

INSTAL-ECO

14 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, pomimo że poszukujesz go od dawna? INSTAL-ECO może Ci pomóc. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

ZENE.pl - Energia Odnawialna Ostrów Mazowiecka

ZENE.pl

9 opinii

Pierwszorzędna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Dotarcie do dobrych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego towaru. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Powietrzne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Wiert-Pol Robert Maciąg ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

P.H.U. Optima Jan Bączek - Gruntowe Wymienniki Ciepła w Ostrowi Mazowieckiej

Gruntowe Wymienniki Ciepła w Ostrowi Mazowieckiej

4 opinie

Nadal szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia P.H.U. Optima Jan Bączek. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

MUR-VENT - Doskonałe Systemy Grzewcze Ostrów Mazowiecka

Doskonałe Systemy Grzewcze

4 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z MUR-VENT pomogą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Pompy ciepła i klimatyzacje Kamil Paszczyk - Świetne Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

Pompy ciepła i klimatyzacje Kamil Paszczyk

3 opinie

Pompy ciepła i klimatyzacje Kamil Paszczyk oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Ostrowi Mazowieckiej i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

51 Zleceń - Pompy Ciepła Ostrów Mazowiecka

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kalinowo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kalinowo

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-12 do 2022-09-20

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pompa ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Ostrów Mazowiecka, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zawisty Nadbużne

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Zawisty nadbużne

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Małkinia

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Małkinia

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-31...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Grędzice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Grędzice

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrów Mazowiecka

Ten Klient uważa, że porządna pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalna Energia Odnawialna Ostrów Mazowiecka

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Mazowieckiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Boguty-Pianki

2022-07-27 do 2022-08-04

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Boguty-Pianki

2022-07-27 do 2022-08-04

Doskonała Pompa Ciepła Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek ocieplony ...

 • Małkinia Górna

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrów Mazowiecka

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Ostrów Mazowiecka

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: W budynku jest inst...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: ogrze...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-07-13 do 2022-07-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrów Mazowiecka

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-07-12 do 2022-07-20

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Małkinia

2022-07-04 do 2022-07-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gostkowo

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gostkowo

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Małkinia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Małkinia

2022-06-22 do 2022-06-30

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Ostrowi Mazowieckiej, który napisał "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-20 do 2022-06-28

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-16 do 2022-06-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Nowe Kaczkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Nowe kaczkowo

2022-06-14 do 2022-06-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Ostrów Mazowiecka

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Andrzejewo

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Andrzejewo

2022-06-10 do 2022-06-18

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-10 do 2022-06-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Andrzejewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Andrzejewo

2022-06-08 do 2022-06-16

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Małkinia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Małkinia

2022-06-08 do 2022-06-16

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wysoko wykwalifikowani profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zlecenie brzmi "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin!

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-05 do 2022-06-13

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Ostrów Mazowiecka

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-03 do 2022-06-11

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-05-24 do 2022-06-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu