Pompa ciepła w Szczecinie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 572 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 672 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Szczecinie

Pompy ciepła Szczecin

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

88 opinii

Energia Fotowoltaika Pompy ciepła to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Szczecina. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Szczecinie

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Szczecinie

74 opinie

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Pompy Ciepła Szczecin

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

87 opinii

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Świetne Pompy Ciepła Szczecin

Euros Energy Sp. z o.o. IB

45 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Euros Energy Sp. z o.o. IB. Szczecin i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

PHU VERSO - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Szczecin

PHU VERSO

32 opinie

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy PHU VERSO i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Zielony Prąd - Znakomite Systemy Grzewcze Szczecin

Zielony Prąd

29 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Szczecin i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz Zielony Prąd. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SUNBRAKS Karol Flis - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Szczecin

SUNBRAKS Karol Flis

17 opinii

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła Szczecin

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dariusz Butrym - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Szczecin

Dariusz Butrym

2 opinie

Szukając gruntowych wymienników ciepła namierzysz wielu sprzedawców, którzy mają ofertę, ale to Dariusz Butrym przebije ich wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Solektro Pomorze - Perfekcyjna Energia Odnawialna Szczecin

Perfekcyjna Energia Odnawialna Szczecin

4 opinie

Perfekcyjna energia odnawialna to życiowa pasja ekipy z firmy Solektro Pomorze - są niekwestionowanym liderem w branży. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 103 zleceń na pompy ciepła w Szczecinie

Systemy Grzewcze Szczecin

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Szczecin

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 7 godzin temu

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Szczecin

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Pompa ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Szczecin

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Solidna Energia Odnawialna Szczecin

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Szczecin

2023-11-21 do 2023-11-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Szczecin

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Szczecina i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Szczecin

2023-11-15 do 2023-11-23

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-11-14 do 2023-11-22

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-11-13 do 2023-11-21

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, do 35m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-11-10 do 2023-11-18

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2023-11-03 do 2023-11-11

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 106m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2024-06-30...

 • Szczecin

2023-11-01 do 2023-11-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Szczecin

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2023-10-20 do 2023-10-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczecin

2023-10-16 do 2023-10-24

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że poszukuje go od wielu dni. Twoja firma może rozwiązać problem dla tego Klienta. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Szczecin

2023-10-15 do 2023-10-23

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Szczecin

2023-10-14 do 2023-10-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Zapotrzebowanie domu na pompę 8kW. Kompletny montaż kotłowni ze...

 • Szczecin

2023-10-10 do 2023-10-18

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-10-08 do 2023-10-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczecin

2023-10-05 do 2023-10-13

Świetne Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Szczecin

2023-10-03 do 2023-10-11

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Szczecin

2023-10-01 do 2023-10-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Szczecin, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2023-09-28 do 2023-10-06

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-09-27 do 2023-09-27

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Szczecin

2023-09-26 do 2023-10-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-09-26 do 2023-10-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Dane budynku https:/cieplo.app/wynik/775l Do zro...

 • Szczecin

2023-09-25 do 2023-10-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 500m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 500m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Zabytek rocznik1880 brak dofina.ns...

 • Szczecin

2023-09-24 do 2023-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2023-09-20 do 2023-09-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczecin

2023-09-20 do 2023-09-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-09-20 do 2023-09-28

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2023-09-18 do 2023-09-26

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Szczecin

2023-09-12 do 2023-09-20

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-09-11 do 2023-09-19

Solidna Energia Odnawialna

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy miejscowości Szczecin, który napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2023-09-06 do 2023-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła