Pompy ciepła w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 773 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 970 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kołobrzeg - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kołobrzeg

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła w Kołobrzegu

42 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Kołobrzeg, zatrudnij fachowców w branży. Copernicus Sun S.A. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kołobrzeg

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kołobrzeg

49 opinii

Najwyższej klasy gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod Twoje drzwi to metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% zadowolony. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Zielony Prąd - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kołobrzeg

Zielony Prąd

28 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Zielony Prąd spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

DK Serwis Damian Kornacki - Perfekcyjne Pompy Ciepła Kołobrzeg

DK Serwis Damian Kornacki

21 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DK Serwis Damian Kornacki. Kołobrzeg to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Gruntowe Wymienniki Ciepła Kołobrzeg

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ekoradcy-Kołobrzeg - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

Ekoradcy-Kołobrzeg

6 opinii

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Kołobrzegu, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź Ekoradcy-Kołobrzeg. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

AMS FULL SERWIS Marcin Kaczmarek - Powietrzne Pompy Ciepła Kołobrzeg

AMS FULL SERWIS Marcin Kaczmarek

6 opinii

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu AMS FULL SERWIS Marcin Kaczmarek. Kołobrzeg to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

4 opinie

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

VTECHNIC WOJCIECH WÓJCIK - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Kołobrzeg

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

3 opinie

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - VTECHNIC WOJCIECH WÓJCIK jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

PUH Ekosun Paweł Czupajło - Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

Gruntowe Pompy Ciepła

1 opinia

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do PUH Ekosun Paweł Czupajło i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

104 Zlecenia - Pompy Ciepła Kołobrzeg

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grzybowo

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Grzybowo

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 8 godzin temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: w budynk...

 • Kołobrzeg

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 23:11

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadam już fotowo...

 • Kołobrzeg

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 21:22

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Kołobrzeg i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kołobrzeg

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Kołobrzeg

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Systemy Grzewcze Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Potrzebna man jest pompa ciepla do...

 • Kołobrzeg

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustronie Morskie

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Ustronie Morskie

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rymań

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Rymań

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Kołobrzeg

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Kołobrzegu. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kołobrzeg

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompa Ciepła Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kołobrzeg

2022-09-16 do 2022-09-24

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kołobrzeg

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kołobrzeg

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 110m², Gościno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gościno

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kołobrzeg

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Kołobrzeg

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kołobrzeg

2022-09-06 do 2022-09-14

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek...

 • Gościno

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Grzybowo

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Szukamy firmy/osoby która...

 • Grzybowo

2022-09-04 do 2022-09-12

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Gościno

2022-09-04 do 2022-09-12

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kołobrzeg

2022-09-03 do 2022-09-03

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2022-09-03 do 2022-09-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kołobrzeg Zachodniopomorskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: koszt instalacji Termin s...

 • Kołobrzeg Zachodniopomorskie

2022-09-03 do 2022-09-11

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Dębogard

2022-09-03 do 2022-09-11

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub ...

 • Kołobrzeg

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kołobrzeg

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kołobrzeg

2022-08-26 do 2022-09-03

Świetne Systemy Grzewcze

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Kołobrzeg

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 130m², Grzybowo

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Zachodniopomorskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 130m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Grzybowo

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kołobrzeg

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kołobrzeg

2022-08-19 do 2022-08-27

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom przechod...

 • Wartkowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Kołobrzeg

2022-08-16 do 2022-08-24

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-08-09 do 2022-08-17

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Gościno

2022-08-08 do 2022-08-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 35m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu