Pompa ciepła w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 310 657 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kołobrzegu

Pompy ciepła Kołobrzeg

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła w Kołobrzegu

122 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Kołobrzeg, zatrudnij fachowców w branży. Budotom wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kołobrzeg

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła

91 opinii

Najwyższej klasy gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod Twoje drzwi to metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% zadowolony. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Zielony Prąd - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kołobrzeg

Zielony Prąd

29 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Zielony Prąd spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

DK Serwis Damian Kornacki - Perfekcyjne Pompy Ciepła Kołobrzeg

DK Serwis Damian Kornacki

23 opinie

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DK Serwis Damian Kornacki. Kołobrzeg to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA - Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kołobrzeg

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

11 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

R.S. Company Rafał Sołek - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

R.S. Company Rafał Sołek

9 opinii

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Kołobrzegu, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź R.S. Company Rafał Sołek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Kołobrzeg

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Kołobrzeg to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SONO Sp.z o.o. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kołobrzeg

2 opinie

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z SONO Sp.z o.o. udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Kołobrzeg

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Kołobrzeg

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Ekoradcy-Kołobrzeg - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Kołobrzeg

Ekoradcy-Kołobrzeg

6 opinii

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do Ekoradcy-Kołobrzeg i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 35 zleceń na pompy ciepła w Kołobrzegu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Gościno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gościno

2024-03-02 do 2024-03-10
dodano wczoraj o 06:08

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2024-03-01 do 2024-03-09
dodano 2 dni temu

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Kołobrzeg

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Kołobrzegu, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kołobrzeg

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kołobrzeg

Jako fachowiec działający na obszarze Zachodniopomorskiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Charzyno

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Ustronie Morskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ustronie Morskie

2024-02-23 do 2024-03-02

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Kołobrzeg

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kołobrzeg

2024-02-14 do 2024-02-22

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: powierzchnia zabudowy 39,60m2 powierzchnia uzytko...

 • Kołobrzeg

2024-02-14 do 2024-02-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kołobrzeg

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kołobrzeg

2024-02-14 do 2024-02-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kołobrzeg

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kołobrzeg

2024-02-13 do 2024-02-21

Doskonała Pompa Ciepła Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Instalacje istnieją dla CO i CWU. Wystaarczy wpi...

 • Kołobrzeg

2024-02-06 do 2024-02-14

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Lekowo

2024-02-05 do 2024-02-13

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2024-01-24 do 2024-01-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kołobrzeg

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Kołobrzeg

2024-01-23 do 2024-01-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gościno

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Gościno

2024-01-16 do 2024-01-24

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Mamy fotovoltaikę, jesteśmy emerytami, średni do...

 • Robuń

2024-01-13 do 2024-01-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Robuń

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Robuń

2024-01-13 do 2024-01-21

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-15...

 • Robuń

2024-01-11 do 2024-01-19

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-05-06...

 • Kołobrzeg

2024-01-09 do 2024-01-17

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ustronie Morskie

2024-01-08 do 2024-01-16

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Robuń

2024-01-07 do 2024-01-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Gościno

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Gościno

2023-12-17 do 2023-12-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kołobrzeg

2023-12-08 do 2023-12-16

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który planuje kupno pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Pustary

2023-11-08 do 2023-11-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kołobrzeg

2023-10-28 do 2023-11-05

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Łykowo

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Łykowo

2023-10-26 do 2023-11-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gościno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gościno

2023-10-15 do 2023-10-23

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ustronie Morskie

2023-10-12 do 2023-10-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kołobrzeg

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Kołobrzegu i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kołobrzeg

2023-10-12 do 2023-10-20

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Kołobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2023-10-12 do 2023-10-20

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kołobrzeg

2023-10-06 do 2023-10-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, do 35m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kołobrzeg

2023-09-22 do 2023-09-30

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła