Pompa ciepła w Świnoujściu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 310 926 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Świnoujściu

Pompy ciepła Świnoujście

Budotom

122 opinie

Dotarcie do rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Budotom na 100% pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła w Świnoujściu

Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła w Świnoujściu

78 opinii

Szukasz doskonałych powietrznych pomp ciepła w okolicy Świnoujścia i wymagasz atrakcyjnej ceny? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

Sunlit.pl Marek Sowka - Doskonała Energia Odnawialna Świnoujście

Sunlit.pl Marek Sowka

73 opinie

Osoby z Sunlit.pl Marek Sowka to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Świnoujście

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Świnoujście

91 opinii

Dotarcie do dobrych gruntowych wymienników ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Ci w znalezieniu właściwego towaru. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zielony Prąd - Perfekcyjna Energia Odnawialna Świnoujście

Perfekcyjna Energia Odnawialna Świnoujście

29 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Zielony Prąd będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Świnoujście

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Świnoujścia, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Woltair.pl Sp. z o.o. - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Świnoujście

Woltair.pl Sp. z o.o.

4 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Świnoujścia, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź Woltair.pl Sp. z o.o.. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

SONO Sp.z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Świnoujście

SONO Sp.z o.o.

2 opinie

Dotarcie do dobrych gruntowych wymienników ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Ci w znalezieniu właściwego towaru. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Baueffect Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Świnoujście

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

10 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo że poszukujesz go od dłuższego czasu? Baueffect Sp. z o.o. może być Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

APJ-INSTAL - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Świnoujście

APJ-INSTAL

4 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę markowych gruntowych pomp ciepła to APJ-INSTAL na pewno dobierze odpowiedni towar. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Najnowsze z 29 zleceń na pompy ciepła w Świnoujściu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Świnoujście

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Świnoujście

2024-01-23 do 2024-01-31

Opłacalne Systemy Grzewcze Świnoujście

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1000m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Świnoujście

2024-01-11 do 2024-01-19

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Świnoujście

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Świnoujście

2023-12-08 do 2023-12-16

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Świnoujście

2023-11-07 do 2023-11-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Świnoujście

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Świnoujście lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Świnoujście

2023-10-27 do 2023-11-04

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Świnoujście

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świnoujście

2023-10-27 do 2023-11-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Świnoujście

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Świnoujście

2023-09-29 do 2023-10-07

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Świnoujście

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Świnoujście

2023-09-21 do 2023-09-29

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świnoujście

2023-08-18 do 2023-08-26

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świnoujście

2023-08-17 do 2023-08-25

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Międzyzdroje

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Międzyzdroje

2023-08-16 do 2023-08-24

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Wapnica

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Mam Dwa budynki 108 ...

 • Wapnica

2023-12-28 do 2024-01-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 380m², Międzyzdroje

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 380m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Trzykondygnacyjny budynek hotelowy, 12 pokoi z ła...

 • Międzyzdroje

2023-10-25 do 2023-11-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowe Warpno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowe Warpno

2023-12-05 do 2023-12-13

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Nowe Warpno

2023-09-07 do 2023-09-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowe Warpno

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Nowe Warpno

2023-10-04 do 2023-10-12

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Budynek stary, docieplony 10cm styropian po 2000...

 • Nowe Warpno

2023-11-28 do 2023-12-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wisełka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wisełka

2023-09-03 do 2023-09-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Wolin

2023-09-26 do 2023-10-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wolin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wolin

2023-10-16 do 2023-10-24

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Świnoujście

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje pompa ciepła 4-5kw , bez zasobnika cwu ,bo już taki p...

 • Wolin

2024-02-03 do 2024-02-11

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wolin

2023-10-11 do 2023-10-19

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Wolin

Jako Firma z rejonu Zachodniopomorskiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Wolin

2023-09-02 do 2023-09-10

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Wolin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty:...

 • Wolin

2024-02-17 do 2024-02-25

Pompa ciepła, bud. 36-70m², Wolin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wolin

2023-12-20 do 2023-12-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 400m², Troszyn

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 400m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Troszyn

2023-09-18 do 2023-09-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Międzywodzie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Międzywodzie

2023-12-26 do 2024-01-03

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Międzywodzie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom w Renklodach 2g2, 120m powierzchni ogrzewanej, silikat plus ...

 • Międzywodzie

2024-02-17 do 2024-02-25

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kamień Pomorski

2024-02-21 do 2024-02-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła