Pompa ciepła w Policach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 048 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Policach

Pompy ciepła Police

Budotom

215 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Budotom perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła" - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Police

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Police

88 opinii

Firma Energia Fotowoltaika Pompy ciepła to prawdziwi profesjonaliści w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Polic. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalne Pompy Ciepła Police

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Police

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Police

74 opinie

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz udzielą rad i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Perfekcyjna Energia Odnawialna Police

Euros Energy Sp. z o.o. IB

46 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to dla firmy Euros Energy Sp. z o.o. IB pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

PHU VERSO - Korzystne Systemy Grzewcze Police

PHU VERSO

32 opinie

Lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdziesz na terenie Polic, więc jeżeli szukasz korzystnego systemów grzewczych to od razu poznaj PHU VERSO. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Zielony Prąd - Perfekcyjne Pompy Ciepła Police

Zielony Prąd

29 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Zielony Prąd. Police to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Policach

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Policach

4 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo że poszukujesz go od dłuższego czasu? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA może być Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Dariusz Butrym - Porządne Pompy Ciepła Police

Porządne Pompy Ciepła

2 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Dariusz Butrym. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

AR-Home+ Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Police

Tanie Systemy Grzewcze

26 opinii

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do AR-Home Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 42 zleceń na pompy ciepła w Policach

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła Police

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Budynek stary, docieplony 10cm styropian po 2000...

 • Nowe Warpno

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 6 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Tanowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Tanowo

2023-11-02 do 2023-11-10

Doskonała Energia Odnawialna Police

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Police

2023-10-16 do 2023-10-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wołczkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wołczkowo

2023-10-12 do 2023-10-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Police

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Police

2023-10-06 do 2023-10-14

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowe Warpno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowe Warpno

2023-10-04 do 2023-10-12

Systemy Grzewcze Police

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kołbaskowo

2023-10-01 do 2023-10-05

Doskonała Energia Odnawialna

Jako ekspert od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Zachodniopomorskiego i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bezrzecze

2023-09-26 do 2023-09-26

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Bobolin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bobolin

2023-09-17 do 2023-09-18

Solidne Odnawialne Źródła Energii Police

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wołczkowo

2023-09-17 do 2023-09-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Police

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Polic na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Police

2023-09-13 do 2023-09-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dobra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Dobra

2023-09-12 do 2023-09-20

Staranna Pompa Ciepła Police

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowe Warpno

2023-09-07 do 2023-09-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Mierzyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mierzyn

2023-09-04 do 2023-09-12

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pilchowo

2023-08-29 do 2023-09-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wołczkowo

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Wołczkowo

2023-08-19 do 2023-08-27

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Zachodniopomorskie i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i zaproponuj świetną propozycję. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Mierzyn

2023-08-18 do 2023-08-26

Doskonała Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Dobra

2023-08-16 do 2023-08-24

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Warzymice

2023-08-16 do 2023-08-24

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowe Warpno

2023-08-05 do 2023-08-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Mierzyn

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeśli szuka taniego systemów grzewczych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Mierzyn

2023-08-05 do 2023-08-05

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Wołczkowo

2023-07-29 do 2023-08-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tanowo

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Tanowo

2023-07-23 do 2023-07-31

Pompa ciepła, bud. do 150m², Tanowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Tanowo

2023-07-18 do 2023-07-26

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Wołczkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Wołczkowo

2023-07-18 do 2023-07-26

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Bobolin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dzień dobry, mam już zakupiona i ...

 • Bobolin

2023-07-12 do 2023-07-20

Pompa ciepła, bud. do 150m², Grzepnica

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Pompa ciepła, bud. do 150m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Grzepnica

2023-07-06 do 2023-07-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brzózki

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dostosowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Brzózki

2023-07-04 do 2023-07-12

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Police

2023-07-01 do 2023-07-09

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Przecław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Przecław

2023-06-25 do 2023-07-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Warzymice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Warzymice

2023-06-25 do 2023-07-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła