Pompa ciepła w Myśliborzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 616 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Myśliborzu

Pompy ciepła Myślibórz

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

91 opinii

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Energia Fotowoltaika Pompy ciepła są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidna Energia Odnawialna Myślibórz

Solidna Energia Odnawialna

91 opinii

Energia odnawialna to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie Sylwester Lisowski - Perfekcyjna Energia Odnawialna Myślibórz

Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie Sylwester Lisowski

62 opinie

Firma Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie Sylwester Lisowski świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Myśliborza oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Zdrowa Energia PV Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Myślibórz

Zdrowa Energia PV Sp. z o.o.

18 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Zdrowa Energia PV Sp. z o.o.. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

SUNBRAKS Karol Flis - Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Myśliborzu

Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Myśliborzu

17 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. SUNBRAKS Karol Flis ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Opłacalne Systemy Grzewcze Myślibórz

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Równie dobrej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Myśliborza, więc jeżeli poszukujesz opłacalnego systemów grzewczych to niezwłocznie zobacz BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

BRB Piotr Balcerzak - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Myślibórz

BRB Piotr Balcerzak

3 opinie

Osoby z BRB Piotr Balcerzak to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

MIKROMART - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Myślibórz

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Myślibórz

3 opinie

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MIKROMART z Myśliborza będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Seven sp z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Myślibórz

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Myślibórz

2 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Seven sp z o.o. z Myśliborza jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PROTERM Instalacje Grzewcze i Sanitarne - Świetne Pompy Ciepła Myślibórz

PROTERM Instalacje Grzewcze i Sanitarne

3 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje PROTERM Instalacje Grzewcze i Sanitarne. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Myśliborzu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Dębno

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Dębno

2024-01-29 do 2024-02-06

Odnawialne Źródła Energii Myślibórz

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. 36-70m². Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wysoka

2024-01-28 do 2024-02-05

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Myślibórz

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Pompa ciepła, do 35m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Myślibórz

2024-01-18 do 2024-01-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dębno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dębno

2024-01-18 do 2024-01-18

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślibórz

2024-01-14 do 2024-01-22

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wysoka

2024-01-06 do 2024-01-14

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Barlinek

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Zachodniopomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Barlinek

2023-12-10 do 2023-12-18

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2023-12-09...

 • Barlinek

2023-12-09 do 2023-12-17

Dobre Systemy Grzewcze Myślibórz

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Myślibórz

2023-11-22 do 2023-11-30

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Dębno

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dębno

2023-11-16 do 2023-11-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Myślibórz

Jako Firma z Zachodniopomorskiego, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dębno

2023-11-14 do 2023-11-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Barlinek-.moczydlo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Barlinek-.moczydlo

2023-11-03 do 2023-11-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Namyślin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Namyślin

2023-11-01 do 2023-11-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Nowogródek Pomorski

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Zachodniopomorskie, który pisze "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Nowogródek Pomorski

2023-10-30 do 2023-11-07

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Dębno

2023-10-09 do 2023-10-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Nowogródek Pomorski

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Nowogródek Pomorski

2023-09-28 do 2023-10-06

Znakomita Pompa Ciepła Myślibórz

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Boleszkowice

2023-09-27 do 2023-10-05

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Moczkowo

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Moczkowo

2023-09-06 do 2023-09-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Nowogródek Pomorski

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Nowogródek Pomorski

2023-08-15 do 2023-08-23

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Lipiany

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Lipiany

2023-09-10 do 2023-09-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Staw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Staw

2023-09-19 do 2023-09-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Lubiszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lubiszyn

2023-09-29 do 2023-10-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wysoka

Jako specjalista działający na obszarze Lubuskiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wysoka

2024-01-30 do 2024-02-07

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Lubuskiego i napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wysoka

2024-02-08 do 2024-02-16

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła