Pompy ciepła w Myśliborzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 972 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 978 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Myślibórz - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Myślibórz

Natural Energy PL Sp. z o.o.

574 opinie

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Natural Energy PL Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie Sylwester Lisowski - Solidna Energia Odnawialna Myślibórz

Solidna Energia Odnawialna

50 opinii

Energia odnawialna to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Myślibórz

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Firma Polenergia Pompy Ciepła S.A. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Myśliborza oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Zielony Prąd - Staranne Pompy Ciepła Myślibórz

Zielony Prąd

27 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Zielony Prąd. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

SUNBRAKS Karol Flis - Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Myśliborzu

Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Myśliborzu

16 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. SUNBRAKS Karol Flis ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Astro Energy Sp. z o.o. - Opłacalne Systemy Grzewcze Myślibórz

Astro Energy Sp. z o.o.

15 opinii

Równie dobrej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Myśliborza, więc jeżeli poszukujesz opłacalnego systemów grzewczych to niezwłocznie zobacz Astro Energy Sp. z o.o.. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

ADW WIOLDAR - Odnawialne Źródła Energii Myślibórz

ADW WIOLDAR

6 opinii

Osoby z ADW WIOLDAR to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Myślibórz

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Myślibórz

5 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii z Myśliborza będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Gruntowe Pompy Ciepła Myślibórz

Gruntowe Pompy Ciepła Myślibórz

4 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z Myśliborza jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Adokna Adfotowoltaika - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Myślibórz

Adokna Adfotowoltaika

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Adokna Adfotowoltaika. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

60 Zleceń - Pompy Ciepła Myślibórz

Gruntowy Wymiennik Ciepła Myślibórz

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Dębno

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Barlinek

2022-09-09 do 2022-09-17

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: B...

 • Barlinek

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Barlinek

2022-09-07 do 2022-09-09

Doskonała Pompa Ciepła Myślibórz

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Barlinek

2022-09-07 do 2022-09-15

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Dębno

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Barlinek

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Chciałbym włączyć d...

 • Barlinek

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Dębno

2022-09-01 do 2022-09-09

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Dębno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Dębno

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Myślibórz

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Myślibórz

2022-08-15 do 2022-08-23

Doskonała Energia Odnawialna Myślibórz

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Młyniska

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Myślibórz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Myślibórz

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-07-27...

 • Barlinek

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Barlinek

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Zachodniopomorskiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Barlinek

2022-07-23 do 2022-07-31

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Myślibórz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: za...

 • Nowogródek Pomorski

2022-07-22 do 2022-07-30

Znakomite Systemy Grzewcze

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Myśliborza, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Myślibórz

2022-07-22 do 2022-07-30

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Myślibórz

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Myślibórz

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Myślibórz

2022-07-08 do 2022-07-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Myślibórz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 8kW pompa ciepła, s...

 • Myślibórz

2022-07-06 do 2022-07-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębno

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Dębno

2022-07-03 do 2022-07-11

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Nowogródek Pomorski

2022-07-01 do 2022-07-09

Doskonała Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Myślibórz

2022-06-28 do 2022-07-06

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Myślibórz

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Myślibórz

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Sulimierz

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Sulimierz

2022-06-28 do 2022-07-06

Tanie Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Dębno

2022-06-27 do 2022-07-05

Idealne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Myślibórz

2022-06-20 do 2022-06-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Myślibórz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Myślibórz

2022-06-20 do 2022-06-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sulimierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sulimierz

2022-06-20 do 2022-06-28

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Myślibórz

2022-06-20 do 2022-06-28

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Barlinek

2022-06-18 do 2022-06-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu