Pompa ciepła w Gryficach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 149 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gryficach

Pompy ciepła Gryfice

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

88 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Gryfic, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Energia Fotowoltaika Pompy ciepła. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Gryfice

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

73 opinie

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła winien już teraz zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Gryficach

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Gryficach

86 opinii

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Gryfice i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Eko-System Bartosz Pryl - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Gryfice

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

62 opinie

Firma Eko-System Bartosz Pryl oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gryfic oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Perfekcyjna Energia Odnawialna Gryfice

Perfekcyjna Energia Odnawialna Gryfice

40 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Euros Energy Sp. z o.o. IB jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Zielony Prąd - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Gryfice

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Gryfice

29 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Zielony Prąd i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Zdrowa Energia PV Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Gryfice

Zdrowa Energia PV Sp. z o.o.

18 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Zdrowa Energia PV Sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

AMS FULL SERWIS Marcin Kaczmarek - Solidne Odnawialne Źródła Energii Gryfice

Solidne Odnawialne Źródła Energii

8 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z AMS FULL SERWIS Marcin Kaczmarek są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Gryfice

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Znakomici pracownicy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

SONO Sp.z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Gryfice

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Planujesz kupno gruntowych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze dostawcy? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Najnowsze z 41 zleceń na pompy ciepła w Gryficach

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gryfice

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dostosowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Gryfice

2023-09-21 do 2023-09-29
dodano 6 dni temu

Pompa ciepła, bud. 36-70m², Wyszogóra

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Pompa ciepła, bud. 36-70m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Zachodniopomorskiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Wyszogóra

2023-09-21 do 2023-09-29
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzebiatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Trzebiatów

2023-09-09 do 2023-09-17

Pompa Ciepła Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Trzebiatów

2023-08-21 do 2023-08-29

Energia Odnawialna Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gryfice

2023-08-14 do 2023-08-22

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Niechorze

2023-08-10 do 2023-08-18

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rotnowo

2023-08-07 do 2023-08-15

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Gryfice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkam w bloku...mieszkanie 3 pok...

 • Gryfice

2023-08-07 do 2023-08-15

Doskonałe Systemy Grzewcze Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Płoty

2023-08-06 do 2023-08-13

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin s...

 • Trzebiatów

2023-08-02 do 2023-08-10

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Drozdowo

2023-08-02 do 2023-08-10

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Trzebiatów

2023-08-02 do 2023-08-10

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Płoty

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Pompa ciepła, bud. 201-300m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Płoty

2023-07-30 do 2023-08-07

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Trzebiatów

2023-07-29 do 2023-08-06

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Żukowo

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystan...

 • Żukowo

2023-07-29 do 2023-08-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzg...

 • Gryfice

2023-07-20 do 2023-07-28

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Zachodniopomorskie i napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 70m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Płoty

2023-07-18 do 2023-07-26

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Płoty

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Płoty

2023-07-17 do 2023-07-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Mechowo

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Mechowo

2023-07-13 do 2023-07-21

Staranna Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Gryfice

2023-07-13 do 2023-07-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 114m², Brojce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 114m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

 • Brojce

2023-07-09 do 2023-07-17

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który planuje kupno pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Brojce

2023-07-07 do 2023-07-15

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Sowno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Sowno

2023-07-06 do 2023-07-06

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Gryfice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Gryfice

2023-07-04 do 2023-07-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Niechorze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Mam kupioną i zamontowaną nową po...

 • Niechorze

2023-07-02 do 2023-07-10

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Kłodkowo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Kłodkowo

2023-06-27 do 2023-07-05

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Pobierowo

2023-06-21 do 2023-06-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brojce

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Zachodniopomorskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Brojce

2023-06-18 do 2023-06-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Trzebiatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Nie mam przyłącza ga...

 • Trzebiatów

2023-06-17 do 2023-06-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płoty

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam foto 4,08 kw chce...

 • Płoty

2023-06-14 do 2023-06-14

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek dobrze doci...

 • Brojce

2023-06-13 do 2023-06-21

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła