Pompy ciepła w Kamieniu Pomorskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 956 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 978 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kamień Pomorski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kamień Pomorski

Natural Energy PL Sp. z o.o.

574 opinie

Znakomici pracownicy Natural Energy PL Sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Porządne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

62 opinie

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz. Kamień Pomorski i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamień Pomorski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Copernicus Sun S.A. - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

Copernicus Sun S.A.

43 opinie

Jeśli szukasz bezkonkurencyjnej oferty powietrznych pomp ciepła w okolicy Kamienia Pomorskiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Copernicus Sun S.A. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Zielony Prąd - Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamień Pomorski

Zielony Prąd

28 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Zielony Prąd, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SUNBRAKS Karol Flis - Powietrzne Pompy Ciepła w Kamieniu Pomorskim

Powietrzne Pompy Ciepła w Kamieniu Pomorskim

16 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kamienia Pomorskiego, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. SUNBRAKS Karol Flis wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamień Pomorski

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS

12 opinii

Wybór dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Odpowiednie Systemy Grzewcze Kamień Pomorski

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c. - Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Energia Odnawialna Kamień Pomorski

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Kamień Pomorski, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

4 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

89 Zleceń - Pompy Ciepła Kamień Pomorski

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Golczewo

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Golczewo

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 10 godzin temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Międzywodzie

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Międzywodzie

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Międzyzdroje

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Międzyzdroje

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Systemy Grzewcze Kamień Pomorski

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Wolin

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Pompa ciepła, bud. do 150m², Międzyzdroje

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Międzyzdroje

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Międzyzdroje

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Międzyzdroje

2022-09-21 do 2022-09-21

z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kołczewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Świerzno

2022-09-18 do 2022-09-26

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wrzosowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Dargobądz

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Zachodniopomorskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Dargobądz

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Dziwnów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Dziwnów

2022-09-11 do 2022-09-19

Solidne Odnawialne Źródła Energii Kamień Pomorski

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wisełka

2022-09-05 do 2022-09-13

Pompa Ciepła Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Międzyzdroje

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wapnica

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Wapnica

2022-08-30 do 2022-09-07

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dziwnów

2022-08-28 do 2022-09-05

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Troszyn

2022-08-25 do 2022-08-25

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: obiekt -pęsjon...

 • Międzyzdroje

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Międzyzdroje

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Międzyzdroje

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kamień Pomorski

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dziwnów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Dziwnów

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zastań

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zastań

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Międzyzdroje

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Międzyzdroje

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Międzyzdroje

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kamień Pomorski

2022-08-07 do 2022-08-15

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: A Term...

 • Wolin

2022-08-06 do 2022-08-14

Solidna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Zachodniopomorskiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Golczewo

2022-08-05 do 2022-08-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Międzywodzie

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie pr...

 • Międzywodzie

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Międzywodzie

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Międzywodzie

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dziwnów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Pompa ciepla Termin skorzys...

 • Dziwnów

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ładzin

Jako Firma z rejonu Zachodniopomorskiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Ładzin

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Golczewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek...

 • Golczewo

2022-07-29 do 2022-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu