Pompa ciepła w Kamieniu Pomorskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 338 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kamieniu Pomorskim

Pompy ciepła Kamień Pomorski

Budotom

215 opinii

Znakomici pracownicy Budotom spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła" - Porządne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

88 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Energia Fotowoltaika Pompy ciepła. Kamień Pomorski i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamień Pomorski

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

74 opinie

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz, dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Jeśli szukasz bezkonkurencyjnej oferty powietrznych pomp ciepła w okolicy Kamienia Pomorskiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Sunlit.pl Marek Sowka - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamień Pomorski

Sunlit.pl Marek Sowka

72 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Sunlit.pl Marek Sowka, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kamień Pomorski

46 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kamienia Pomorskiego, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Euros Energy Sp. z o.o. IB wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Zielony Prąd - Staranne Pompy Ciepła w Kamieniu Pomorskim

Staranne Pompy Ciepła w Kamieniu Pomorskim

29 opinii

Wybór dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Zielony Prąd poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Odpowiednie Systemy Grzewcze Kamień Pomorski

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

SONO Sp.z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Solidna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Kamień Pomorski, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Roman Mrowiński - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Perfekcyjna Energia Odnawialna

3 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Roman Mrowiński będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 33 zleceń na pompy ciepła w Kamieniu Pomorskim

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2023-11-28...

 • Kamień Pomorski

2023-11-28 do 2023-11-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Runowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2024-05-15...

 • Runowo

2023-11-22 do 2023-11-30

Gruntowy Wymiennik Ciepła Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 380m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Trzykondygnacyjny budynek hotelowy, 12 pokoi z ła...

 • Międzyzdroje

2023-10-25 do 2023-11-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wolin

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Wolin

2023-10-16 do 2023-10-24

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wolin

2023-10-11 do 2023-10-19

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Kamień Pomorski

2023-09-28 do 2023-10-06

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Wolin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wolin

2023-09-26 do 2023-10-04

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 400m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Troszyn

2023-09-18 do 2023-09-26

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Grabowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Mam 5 dzieci malu z mężem jest...

 • Grabowo

2023-09-06 do 2023-09-14

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Kamień Pomorski

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeśli poszukuje rewelacyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaproponuj termin!

 • Wisełka

2023-09-03 do 2023-09-11

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Wolin

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Zachodniopomorskie i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Wolin

2023-09-02 do 2023-09-10

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Kamień Pomorski

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Golczewo

2023-08-27 do 2023-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Golczewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Golczewo

2023-08-26 do 2023-09-03

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Golczewo

2023-08-24 do 2023-09-01

Odnawialne Źródła Energii Kamień Pomorski

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Międzyzdroje

2023-08-16 do 2023-08-24

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kamień Pomorski

2023-08-16 do 2023-08-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dziwnów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dziwnów

2023-08-16 do 2023-08-24

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Radawka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radawka

2023-08-11 do 2023-08-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Kołczewo

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kołczewo

2023-07-31 do 2023-08-08

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Strzeżewo

2023-07-31 do 2023-08-08

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Świerzno

2023-07-26 do 2023-08-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kamień Pomorski

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kamień Pomorski

2023-07-24 do 2023-08-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Golczewo

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Golczewo

2023-07-18 do 2023-07-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Golczewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom ma...

 • Golczewo

2023-07-15 do 2023-07-23

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wisełka

2023-07-08 do 2023-07-16

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Gostyń

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Gostyń

2023-07-01 do 2023-07-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Golczewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek w systemie b...

 • Golczewo

2023-06-26 do 2023-07-04

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Unin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzysta...

 • Unin

2023-06-18 do 2023-06-26

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kaleń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Kaleń

2023-06-16 do 2023-06-24

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Górki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Budynek nie ma całkowitego odbior...

 • Górki

2023-06-14 do 2023-06-22

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kołczewo

2023-06-14 do 2023-06-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła