Pompa ciepła w Goleniowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 268 832 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Goleniowie

Pompy ciepła Goleniów

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii w Goleniowie

91 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Energia Fotowoltaika Pompy ciepła jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Goleniów

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

78 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła namierzysz wielu producentów, którzy mają ofertę, ale to FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Pompy Ciepła Goleniów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Zielony Prąd - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Goleniów

Zielony Prąd

29 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Zielony Prąd. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

SUNBRAKS Karol Flis - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Goleniów

SUNBRAKS Karol Flis

17 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Goleniowa, ale także przyległych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Usługi Instalacyjno-budowlane Sylwester Olesiński - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Goleniów

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Goleniów

8 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Usługi Instalacyjno-budowlane Sylwester Olesiński spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Goleniów

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

5 opinii

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Goleniowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Goleniów

Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Goleniów

4 opinie

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

SONO Sp.z o.o. - Korzystne Systemy Grzewcze Goleniów

SONO Sp.z o.o.

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, głównie na obszarze Goleniowa, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

KOBI Leszek Sobański - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Goleniów

KOBI Leszek Sobański

6 opinii

Utalentowani pracownicy firmy KOBI Leszek Sobański spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Najnowsze z 39 zleceń na pompy ciepła w Goleniowie

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowogard

2024-02-21 do 2024-02-29
dodano 3 dni temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Przybiernów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: modernizacja kotłowni Montaż pompy Termin skorzys...

 • Przybiernów

2024-02-15 do 2024-02-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowogard

2024-02-12 do 2024-02-20

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowogard

2024-02-12 do 2024-02-12

Znakomita Pompa Ciepła Goleniów

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Imno

2024-02-10 do 2024-02-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Budynek będzie miał ocieplone ściany i wymieni...

 • Nowogard

2024-02-06 do 2024-02-14

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Goleniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2024-09-01...

 • Kliniska Wielkie

2024-02-05 do 2024-02-13

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Imno

2024-02-03 do 2024-02-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Goleniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Goleniów

2024-01-31 do 2024-02-08

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Goleniów

2024-01-17 do 2024-01-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowogard

2024-01-11 do 2024-01-15

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Goleniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowogard

2024-01-08 do 2024-01-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 500m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Maszewo

2023-12-24 do 2024-01-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Goleniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Goleniów

2023-12-15 do 2023-12-23

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Przemocze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Przemocze

2023-12-06 do 2023-12-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Goleniów

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Goleniów

2023-12-05 do 2023-12-05

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Do wykonania modernizacja kotłowni. Zmiana pieca...

 • Goleniów

2023-12-03 do 2023-12-03

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z ...

 • Budno

2023-12-01 do 2023-12-09

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowogard

2023-11-21 do 2023-11-29

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Nowogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Nowogard

2023-11-10 do 2023-11-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Goleniów

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Goleniowa, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Goleniów

2023-11-03 do 2023-11-11

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Goleniów

2023-11-03 do 2023-11-11

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Nie ma...

 • Kikorze

2023-10-30 do 2023-11-07

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Kikorze

Jako fachowiec działający na terenie Zachodniopomorskiego i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. 101-150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kikorze

2023-10-28 do 2023-11-05

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kliniska Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kliniska Wielkie

2023-10-15 do 2023-10-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Maszewo

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Maszewo

2023-10-09 do 2023-10-17

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystan...

 • Goleniów

2023-10-06 do 2023-10-14

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Goleniów

2023-10-06 do 2023-10-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Rożnowo Nowogardzkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rożnowo nowogardzkie

2023-10-04 do 2023-10-12

Tanie Systemy Grzewcze Goleniów

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Ostrzyca

2023-10-03 do 2023-10-06

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rurzyca

2023-09-29 do 2023-10-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła