Pompa ciepła w Stargardzie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 268 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Stargardzie

Pompy ciepła Stargard

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Stargardzie

215 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Budotom dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła" - Staranne Pompy Ciepła Stargard

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

88 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Energia Fotowoltaika Pompy ciepła ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Stargard

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Firma działa na terenie Stargardu i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Solidne Pompy Ciepła Stargard

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

74 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Odpowiednie Systemy Grzewcze Stargard

Odpowiednie Systemy Grzewcze

46 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Stargard i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj Euros Energy Sp. z o.o. IB. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

SUNBRAKS Karol Flis - Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Stargard

Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Stargard

17 opinii

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy SUNBRAKS Karol Flis i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi Instalacyjno-budowlane Sylwester Olesiński - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Stargard

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Stargard

8 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Stargardu, ale także pobliskich miast. Zapraszamy do zadawania pytań.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Profesjonalne Pompy Ciepła Stargard

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Cybulska - Znakomite Pompy Ciepła Stargard

Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Cybulska

1 opinia

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Cybulska. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Eko-System Bartosz Pryl - Doskonałe Pompy Ciepła Stargard

Doskonałe Pompy Ciepła

62 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Eko-System Bartosz Pryl ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 69 zleceń na pompy ciepła w Stargardzie

Energia Odnawialna Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stargard

2023-11-23 do 2023-12-01

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Stargard

2023-11-13 do 2023-11-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-11-13 do 2023-11-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Zieleniewo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zieleniewo

2023-11-05 do 2023-11-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2023-10-15 do 2023-10-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Stargard

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Stargard

2023-10-12 do 2023-10-20

Znakomita Pompa Ciepła Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ińsko

2023-10-12 do 2023-10-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stargard

2023-10-11 do 2023-10-19

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Stargard

2023-10-11 do 2023-10-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Stargard

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Stargardu. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Stargard

2023-10-10 do 2023-10-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stargard

2023-10-10 do 2023-10-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Motaniec

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Motaniec

2023-09-27 do 2023-10-05

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-09-26 do 2023-10-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Stargard

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-09-26 do 2023-10-04

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Brudzewice

2023-09-24 do 2023-10-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Ińsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkam na piętrze. Termin sko...

 • Ińsko

2023-09-19 do 2023-09-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Suchań

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Suchań

2023-09-15 do 2023-09-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Dobrzany

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Dobrzany

2023-09-15 do 2023-09-23

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Witkowo Drugie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Witkowo drugie

2023-09-01 do 2023-09-09

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Dolice

2023-08-27 do 2023-09-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Dom ocieplony styropianem grafitowym 15cm, dach ...

 • Stargard

2023-08-26 do 2023-09-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Warszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszyn

2023-08-26 do 2023-09-03

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Stargard

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kobylanka

2023-08-25 do 2023-09-02

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Golczewo

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Zachodniopomorskie i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Golczewo

2023-08-24 do 2023-09-01

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Stargard

2023-08-23 do 2023-08-31

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2023-08-21 do 2023-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Stargard

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Stargardu i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Stargard

2023-08-18 do 2023-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Żukowo

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żukowo

2023-08-17 do 2023-08-25

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Stargard

2023-08-12 do 2023-08-12

Pompa Ciepła

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Suchań

2023-08-12 do 2023-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kicko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: fotowoltaika okoklo 5 -6 kw popma ciepla okol...

 • Kicko

2023-08-09 do 2023-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła