Pompy ciepła w Stargardzie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 924 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 978 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Stargard - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Stargard

Pompy Ciepła

574 opinie

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Natural Energy PL Sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, KOTŁY C.O. I FOTOWOLTAIKA - Perfekcyjne Pompy Ciepła Stargard

Perfekcyjne Pompy Ciepła

64 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA KOTŁY C.O. I FOTOWOLTAIKA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Stargard

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

62 opinie

Firma działa na terenie Stargardu i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła Stargard

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

SUNBRAKS Karol Flis - Odpowiednie Systemy Grzewcze Stargard

Odpowiednie Systemy Grzewcze

16 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Stargard i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj SUNBRAKS Karol Flis. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

"IG" Instalacje Górka - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Stargard

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Stargard

8 opinii

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy IG Instalacje Górka i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Stargard

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Stargard

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Stargardu, ale także pobliskich miast. Zapraszamy do zadawania pytań.

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c. - Profesjonalne Pompy Ciepła Stargard

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c.

6 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Fabryka Wody Mariusz Smolibocki Dobrosław Pulit s.c.. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

"ClimaWell" Tomasz Zwierzewicz - Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Stargardzie

Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Stargardzie

5 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ClimaWell Tomasz Zwierzewicz. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Doskonałe Pompy Ciepła Stargard

Doskonałe Pompy Ciepła

4 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

123 Zlecenia - Pompy Ciepła Stargard

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Morzyczyn

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Zachodniopomorskiego i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Morzyczyn

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 20:59

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chociwel

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Chociwel

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Odnawialne Źródła Energii Stargard

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chociwel

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Morzyczyn

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Kobylanka

2022-09-18 do 2022-09-26

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Stargard

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Chociwel

2022-09-15 do 2022-09-23

Solidna Energia Odnawialna

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Zachodniopomorskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Chociwel

2022-09-14 do 2022-09-22

Świetna Pompa Ciepła Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stargard

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Stargard

2022-09-10 do 2022-09-18

Tanie Systemy Grzewcze Stargard

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Morzyczyn

2022-09-09 do 2022-09-17

Pompa Ciepła

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 90m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kania

2022-09-08 do 2022-09-16

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który wprowadził zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", szuka wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Jęczydół

2022-09-07 do 2022-09-15

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Marianowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-01...

 • Stargard

2022-09-04 do 2022-09-12

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Stargard

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stargard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stargard

2022-08-31 do 2022-09-08

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chociwel

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Suchań

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Suchań

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chociwel

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub st...

 • Chociwel

2022-08-23 do 2022-08-31

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kobylanka

2022-08-22 do 2022-08-30

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Zachodniopomorskiego, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chociwel

2022-08-20 do 2022-08-28

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Stara Dąbrowa

2022-08-19 do 2022-08-27

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ińsko

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Stara Dąbrowa

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stargard

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Stargard

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Ińsko

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ińsko

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Morzyczyn

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Morzyczyn

2022-08-09 do 2022-08-17

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Dzwonowo

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dolice

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Dolice

2022-08-04 do 2022-08-12

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zlecenie na pompę ciepła, dom około 70m2". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Oświno

2022-08-01 do 2022-08-09

Pompa ciepła, bud. do 150m², Stargard

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Stargard i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Stargard

2022-07-31 do 2022-08-08

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu