Pompa ciepła w Pyrzycach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 077 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Pyrzycach

Pompy ciepła Pyrzyce

Budotom

215 opinii

Budotom świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Pyrzyce i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła" - Solidne Pompy Ciepła Pyrzyce

Energia+ "Fotowoltaika & Pompy ciepła"

88 opinii

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Energia Fotowoltaika Pompy ciepła są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Pyrzyce

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Pyrzyce

74 opinie

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Pyrzyc, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Pyrzyce

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Świetne Pompy Ciepła w Pyrzycach

Świetne Pompy Ciepła w Pyrzycach

46 opinii

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Euros Energy Sp. z o.o. IB z Pyrzyc jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Columbus Energy S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Pyrzyce

Columbus Energy S.A.

39 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Columbus Energy S.A. dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

SUNBRAKS Karol Flis - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Pyrzyce

SUNBRAKS Karol Flis

17 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Pyrzyce

CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii

5 opinii

Jeśli szukasz dobrej współpracy to eksperci z CIEPŁODAR Dariusz Firląg. Instalacje Sanitarne. Odnawialne Źródła Energii są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Pyrzyce

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Pracownicy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ŁK Bud - Najwyższej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Pyrzyce

ŁK Bud

2 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę najwyższej klasy powietrznych pomp ciepła to ten dostawca na pewno dobierze odpowiedni produkt. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Pyrzycach

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Stare Chrapowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stare chrapowo

2023-11-24 do 2023-12-02

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Pyrzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rosiny

2023-11-18 do 2023-11-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Warnice

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Zachodniopomorskie, który pisze "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Warnice

2023-10-27 do 2023-11-04

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Barnim

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Barnim

2023-10-03 do 2023-10-11

Pompa Ciepła Pyrzyce

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Pyrzyce

2023-09-30 do 2023-10-08

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Pyrzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Pyrzyce

2023-09-12 do 2023-09-18

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Lipiany

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Lipiany

2023-09-10 do 2023-09-18

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Pyrzyce

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Brzesko

2023-07-28 do 2023-08-05

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Mielęcin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Mielęcin

2023-07-24 do 2023-08-01

Solidna Energia Odnawialna Pyrzyce

Zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Bielice

2023-07-20 do 2023-07-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Nowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ...

 • Nowice

2023-07-14 do 2023-07-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Lubiatowo

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lubiatowo

2023-07-03 do 2023-07-04

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Pyrzyce

2023-07-03 do 2023-07-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pyrzyce

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Pyrzyce

2023-07-03 do 2023-07-03

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 280m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

 • Przelewice

2023-06-05 do 2023-06-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Pyrzyce

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Pyrzyce

2023-05-30 do 2023-06-07

Systemy Grzewcze Pyrzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

 • Pyrzyce

2023-05-30 do 2023-06-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielice

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Bielice

2023-05-24 do 2023-06-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Banie

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Banie

2023-06-19 do 2023-06-27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Banie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Banie

2023-08-13 do 2023-08-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Baniewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy w...

 • Baniewice

2023-06-13 do 2023-06-21

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Kunowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kunowo

2023-11-22 do 2023-11-30

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Banie

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w branży. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Banie

2023-10-12 do 2023-10-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, do 35m², Banie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Banie

2023-09-22 do 2023-09-30

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła