Pompa ciepła w Białogardzie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 596 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 674 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Białogardzie

Pompy ciepła Białogard

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Euros Energy Sp. z o.o. IB - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Białogard

Euros Energy Sp. z o.o. IB

46 opinii

Klient, który potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Euros Energy Sp. z o.o. IB i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Zielony Prąd - Świetne Pompy Ciepła w Białogardzie

Świetne Pompy Ciepła w Białogardzie

29 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Zielony Prąd jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Zdrowa Energia PV Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Białogard

Doskonałe Pompy Ciepła

18 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Zdrowa Energia PV Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Pomerania Green Sp. z o.o - Porządne Pompy Ciepła Białogard

Pomerania Green Sp. z o.o

16 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Pomerania Green Sp. z o.o. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Roka Energy - Świetne Systemy Grzewcze Białogard

Świetne Systemy Grzewcze Białogard

12 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Roka Energy. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA - Doskonałe Systemy Grzewcze Białogard

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

11 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA. Doświadczeni pracownicy z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Hydrogas Serwis A&A Andrzej Robakowski - Odpowiednie Powietrzne Pompy Ciepła Białogard

Hydrogas Serwis A&A Andrzej Robakowski

5 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła natkniesz się na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Hydrogas Serwis AA Andrzej Robakowski nie ma sobie równych. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Białogard

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Białogard

4 opinie

Ten, kto poszukuje dobrych powietrznych pomp ciepła powinien niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Piotr Mielcarek - Rewelacyjne Pompy Ciepła Białogard

Piotr Mielcarek

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Piotr Mielcarek. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 27 zleceń na pompy ciepła w Białogardzie

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: WItam, poszukuję ofert na wykonanie kotłowni z Pompą ciepła Te...

 • Białogard

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tychowo

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Podczas rozmowy Termin skorzysta...

 • Białogard

2023-10-30 do 2023-11-07

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Białogard

2023-10-27 do 2023-11-03

Korzystne Systemy Grzewcze Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2023-09-23...

 • Białogard

2023-09-16 do 2023-09-24

Pompa Ciepła Białogard

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pobądz

2023-08-29 do 2023-09-06

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Moczyłki

2023-08-12 do 2023-08-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tychowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom pasywny ...

 • Tychowo

2023-08-11 do 2023-08-19

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Rościno A-Białogard

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Rościno A-Białogard

2023-08-01 do 2023-08-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Białogard

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Białogard

2023-07-26 do 2023-08-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Klępino Białogardzkie

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Klępino białogardzkie

2023-07-22 do 2023-07-30

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m², Białogard

Zakup taniego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Białogard

2023-07-16 do 2023-07-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Redlino

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Redlino

2023-07-04 do 2023-07-12

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Białogard

2023-07-01 do 2023-07-08

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najb...

 • Białogard

2023-06-21 do 2023-06-29

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tychowo

2023-06-11 do 2023-06-19

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Białogard

2023-06-01 do 2023-06-09

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Białogard

2023-05-24 do 2023-06-01

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Rychowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rychowo

2023-09-10 do 2023-09-18

Doskonała Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Klępczewo

2023-07-28 do 2023-08-05

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2025-06-02...

 • Batyń

2023-06-21 do 2023-06-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dworek

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dworek

2023-05-28 do 2023-06-05

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Stare Bielice

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Stare bielice

2023-06-27 do 2023-06-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biesiekierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Biesiekierz

2023-05-26 do 2023-06-03

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Parnowo

2023-06-30 do 2023-07-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Biesiekierz

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Biesiekierz

2023-10-07 do 2023-10-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Parnowo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Parnowo

2023-06-23 do 2023-07-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła