Pompy ciepła w Łobzie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 910 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 975 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łobez - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łobez

Eko-System Bartosz Pryl

60 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Eko-System Bartosz Pryl przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Łobez

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Zielony Prąd - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Łobez

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Łobez

28 opinii

Wybitni pracownicy Zielony Prąd spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Porządne Pompy Ciepła Łobez

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

PUH Ekosun Paweł Czupajło - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łobez

PUH Ekosun Paweł Czupajło

1 opinia

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu PUH Ekosun Paweł Czupajło. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Waterman Polska Jakub Van Der Schoot - Staranne Pompy Ciepła Łobez

Staranne Pompy Ciepła

Szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Waterman Polska Jakub Van Der Schoot. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ANNA SKORUT - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łobez

ANNA SKORUT

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy ANNA SKORUT, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Usługi hydrauliczne - Solidne Pompy Ciepła Łobez

Solidne Pompy Ciepła Łobez

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi hydrauliczne. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Hydro mix - Systemy Grzewcze Łobez

Hydro mix

Systemy grzewcze i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Hydro mix. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

BIG-BUD Budownictwo - Tanie Systemy Grzewcze w Łobzie

Tanie Systemy Grzewcze w Łobzie

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do BIG-BUD Budownictwo i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

30 Zleceń - Pompy Ciepła Łobez

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Resko

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Zachodniopomorskie, który pisze "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Resko

2022-09-14 do 2022-09-22

Profesjonalna Pompa Ciepła Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Dobra

2022-09-12 do 2022-09-20

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Radowo Małe

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Radowo Małe

2022-09-08 do 2022-09-16

Idealne Systemy Grzewcze Łobez

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Łobez

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadam...

 • Łobez

2022-09-04 do 2022-09-12

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Węgorzyno

2022-08-22 do 2022-08-30

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Łobez

2022-07-29 do 2022-08-06

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Łobez i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 40.00m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łobez

2022-07-26 do 2022-08-03

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Tucze

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Niegrzebia

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Niegrzebia

2022-07-17 do 2022-07-25

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Łobez

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Łobez i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łobez

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łobez

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łobez

2022-07-11 do 2022-07-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łobez

2022-07-07 do 2022-07-15

Pompa ciepła, bud. do 150m², Starogard

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Starogard

2022-06-30 do 2022-07-08

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Łobez

2022-06-30 do 2022-07-08

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Resko

2022-06-28 do 2022-07-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Łobez

Zakup taniego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Łobez

2022-06-21 do 2022-06-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Resko

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Resko

2022-06-13 do 2022-06-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Resko

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Resko

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Naćmierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Naćmierz

2022-06-06 do 2022-06-14

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 330m², Resko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 330m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiadam mikroinstlacje ...

 • Resko

2022-06-03 do 2022-06-11

Solidna Energia Odnawialna Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 96m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Węgorzyno

2022-06-01 do 2022-06-09

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Węgorzyno

2022-05-13 do 2022-05-21

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Łobez

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z ofert...

 • Łobez

2022-05-05 do 2022-05-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łobez

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Łobez

2022-05-04 do 2022-05-12

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • Łobez

2022-04-28 do 2022-05-06

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Łobez

2022-04-21 do 2022-04-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łobez

To zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łobez i z sąsiednich miast. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Łobez

2022-04-18 do 2022-04-26

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Węgorzyno

2022-04-02 do 2022-04-10

Porządna Pompa Ciepła

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łobez

2022-03-26 do 2022-04-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu