Pompa ciepła w Słupsku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 650 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Słupsku

Pompy ciepła Słupsk

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Słupsk

89 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś właściwego dostawcy dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma może być tym, czego poszukujesz. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

LW Solutions Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Słupsk

LW Solutions Sp. z o.o.

40 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia LW Solutions Sp. z o.o.. Słupsk i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Problast - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Słupsk

Problast

23 opinie

Problast specjalizuje się w oferowaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

IBW Consulting - Solidne Pompy Ciepła Słupsk

Solidne Pompy Ciepła Słupsk

22 opinie

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie IBW Consulting. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pomerania Green Sp. z o.o - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Słupsk

Pomerania Green Sp. z o.o

19 opinii

Eksperci z Pomerania Green Sp. z o.o to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

PGI2 sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Słupsku

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Słupsku

18 opinii

Wybitni pracownicy PGI2 sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Roka Energy - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Słupsk

Roka Energy

12 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Słupska, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Socid1 Rafał Kasprzak - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Słupsk

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

11 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu z górnej półki powietrznych pomp ciepła to Socid1 Rafał Kasprzak z całą pewnością zapewni najlepszy produkt. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

OZE ze słońca - Świetne Pompy Ciepła Słupsk

OZE ze słońca

7 opinii

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z OZE ze słońca są dla Ciebie idealni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Słupsk

ATM KLIMA Sp. z o.o.

5 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś sprzedawcy? Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 43 zleceń na pompy ciepła w Słupsku

Solidna Pompa Ciepła Słupsk

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Strzelino

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 4 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Słupsk

2024-04-08 do 2024-04-16

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Słupsk

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Słupsk

2024-03-27 do 2024-04-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Słupsk

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Słupsk

2024-03-26 do 2024-04-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Bydlino

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bydlino

2024-03-24 do 2024-04-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-03-20 do 2024-03-28

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Planuję wymienić termokominek z płaszczem wodnym na eko...

 • Słupsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Słupsk

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Słupsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-03-18 do 2024-03-26

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Słupska. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Słupsk

2024-03-17 do 2024-03-25

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupsk

2024-03-16 do 2024-03-24

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Słupsk

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie miejscowości Słupsk, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Słupsk

2024-03-11 do 2024-03-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Redzikowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Redzikowo

2024-03-11 do 2024-03-19

Profesjonalna Energia Odnawialna Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupsk

2024-03-10 do 2024-03-18

Odnawialne Źródła Energii Słupsk

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Słupsk

2024-03-05 do 2024-03-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Słupsk

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Słupsk

2024-03-03 do 2024-03-11

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupsk

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupsk

2024-02-16 do 2024-02-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-02-15 do 2024-02-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 129m², Słupsk

Klient poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 129m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Słupsk

2024-02-12 do 2024-02-12

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupsk

2024-02-06 do 2024-02-14

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Słupsk

2024-02-06 do 2024-02-14

Tanie Systemy Grzewcze Słupsk

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-02-05 do 2024-02-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-02-01 do 2024-02-09

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Słupsk

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Słupska, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Słupsk

2024-01-30 do 2024-02-07

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupsk

2024-01-15 do 2024-01-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: 92m Działka 1600m Termin skorz...

 • Słupsk

2024-01-12 do 2024-01-20

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupsk

2024-01-10 do 2024-01-18

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2024-01-04 do 2024-01-12

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Słupsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupsk

2023-12-27 do 2024-01-04

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 500m², Gałęzinowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 500m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gałęzinowo

2023-12-27 do 2024-01-04

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła