Pompa ciepła w Sztumie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 284 032 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Sztumie

Pompy ciepła Sztum

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, pomimo że poszukujesz go od dawna? Energia Taniej Sp. z o.o. może Ci pomóc. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Sztum

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnego odnawialnych źródeł energii. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Problast - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Sztum

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

23 opinie

Eksperci z Problast to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Arago sp z o. o. - Doskonałe Pompy Ciepła Sztum

Arago sp z o. o.

15 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Arago sp z o. o. udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL-PAT Łukasz Góral - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła w Sztumie

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła w Sztumie

8 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL-PAT Łukasz Góral. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Sztum

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

8 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z ComfortHouse Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SYSTEM ECO - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Sztum

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

8 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale SYSTEM ECO na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Halwit Facilities Witold Szmidt - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Sztum

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Sztum

4 opinie

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale Halwit Facilities Witold Szmidt na pewno pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego produktu. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sztum

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Firma BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Sztumu i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Sztum

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Sztum

3 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Sztumu, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 31 zleceń na pompy ciepła w Sztumie

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Dzierzgoń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Dzierzgoń

2024-02-06 do 2024-02-14

Odnawialne Źródła Energii Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Sprzedaż i Montaż pompy ciepła ogrzewanie i ciepła woda pod ogrze...

 • Dzierzgoń

2024-01-17 do 2024-01-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Sztum

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Sztumu i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Sztum

2023-12-19 do 2023-12-27

Pompa Ciepła Sztum

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sztum

2023-12-19 do 2023-12-20

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Sztumskie Pole

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Pomorskie i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Sztumskie pole

2023-11-08 do 2023-11-16

Systemy Grzewcze Sztum

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Sztumu, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sztum

2023-10-14 do 2023-10-22

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Pronie

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Pronie

2023-10-12 do 2023-10-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sztum

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Sztum

2023-08-16 do 2023-08-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sztum

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Sztum

2023-08-16 do 2023-08-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Stare Pole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stare Pole

2024-02-11 do 2024-02-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Prabuty

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Prabuty

2023-09-24 do 2023-10-02

Solidna Energia Odnawialna Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Prabuty

2023-12-28 do 2024-01-05

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Obrzynowo

2023-10-21 do 2023-10-22

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zwierzno

2023-10-20 do 2023-10-28

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zwierzno

2023-10-10 do 2023-10-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Malbork

2024-02-12 do 2024-02-20

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2023-10-07 do 2023-10-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Malbork

2023-09-05 do 2023-09-13

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 320m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2023-09-22 do 2023-09-30

Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Malborka oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Malbork

2024-01-26 do 2024-02-03

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-01...

 • Malbork

2023-10-17 do 2023-10-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Malbork

2024-01-21 do 2024-01-21

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2024-01-16 do 2024-01-24

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ryjewo

2023-11-02 do 2023-11-10

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Ryjewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Fotowoltaika już jest od tygodnia Termin skorzyst...

 • Ryjewo

2024-02-24 do 2024-03-03
dodano 3 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Susz

2023-12-28 do 2024-01-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Adamowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Adamowo

2024-01-28 do 2024-02-05

Staranna Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Susz

2024-01-14 do 2024-01-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Starzykowo

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Starzykowo

2024-02-04 do 2024-02-12

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bronno

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Jegłownik

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Warmińsko-mazurskie, który pisze "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Jegłownik

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 2 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła