Pompy ciepła w Sztumie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 837 640 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 791 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sztum - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sztum

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, pomimo że poszukujesz go od dawna? Ekodel Sp. z o.o. może Ci pomóc. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Sztum

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnego odnawialnych źródeł energii. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Energia Odnawialna w Sztumie

Energia Odnawialna w Sztumie

31 opinii

Eksperci z Apply Engineering Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U.LUMIFIL Lucyna Wejner - Pompy Ciepła Sztum

P.H.U.LUMIFIL Lucyna Wejner

15 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z P.H.U.LUMIFIL Lucyna Wejner udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Sztum

ComfortHouse Sp. z o.o.

7 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ComfortHouse Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

SYSTEM ECO - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Sztum

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Sztum

2 opinie

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z SYSTEM ECO udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

WYKOŃCZTOM - Gruntowe Pompy Ciepła Sztum

Gruntowe Pompy Ciepła

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale WYKOŃCZTOM na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Instal.alarm - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Sztum

Instal.alarm

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale Instal.alarm na pewno pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego produktu. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KOZ-BUD - Odnawialne Źródła Energii Sztum

Odnawialne Źródła Energii Sztum

Firma KOZ-BUD świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Sztumu i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi elektryczne/budowlane ArturJanasiak - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Sztum

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Sztumu, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Usługi elektrycznebudowlane ArturJanasiak wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

37 Zleceń - Pompy Ciepła Sztum

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dzierzgoń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dzierzgoń

2022-09-17 do 2022-09-25

Odnawialne Źródła Energii Sztum

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sztumska wieś

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Sztum

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sztum

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jurkowice

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Pomorskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jurkowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesi...

 • Dzierzgoń

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Dzierzgoń

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Dzierzgoń

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sztum

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Sztum

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Stary Targ

Jako fachowiec działający na obszarze Pomorskiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stary Targ

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sztum

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Sztum i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Sztum

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Mikołajki Pomorskie

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mikołajki Pomorskie

2022-07-24 do 2022-08-01

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Tylko poważne oferty Termin s...

 • Dzierzgoń

2022-07-24 do 2022-08-01

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek nie ocieplony z cegły ...

 • Gościszewo-Sztum

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierzgoń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Dzierzgoń

2022-07-14 do 2022-07-21

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: cena pompy ciepła Termin sk...

 • Sztum

2022-07-10 do 2022-07-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Sztum

2022-06-30 do 2022-07-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sztum

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Sztum

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Stary Targ

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Stary Targ

2022-06-25 do 2022-07-03

Perfekcyjna Energia Odnawialna Sztum

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 170m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Sztum i z sąsiednich miast. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Sztum

2022-06-18 do 2022-06-26

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Krasna łąka

2022-06-15 do 2022-06-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sztum

2022-06-13 do 2022-06-21

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Mleczewo

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Mleczewo

2022-06-09 do 2022-06-17

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 50m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Cieszymowo

2022-06-08 do 2022-06-16

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient jeszcze nie podjął decyzji o wyborze właściwego dostawcy taniego gruntowego wymiennika ciepła i zgłosił nam zlecenie - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Sztum

2022-06-08 do 2022-06-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przezmark

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ROK budowy budynku ...

 • Przezmark

2022-06-07 do 2022-06-15

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sztum

2022-06-07 do 2022-06-15

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Dzierzgoń

2022-06-02 do 2022-06-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek przedwojenn...

 • Dzierzgoń

2022-06-01 do 2022-06-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stary Targ

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Stary Targ

2022-05-25 do 2022-06-01

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gronajny

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Złóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Gronajny

2022-05-25 do 2022-06-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Sztum

2022-05-22 do 2022-05-30

Świetne Systemy Grzewcze Sztum

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Sztum

2022-05-19 do 2022-05-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu