Pompa ciepła w Sopocie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 888 242 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sopot - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sopot

Gruntowe Pompy Ciepła

165 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z RP SOLAR - Bruk Bet Partner pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Ekodel Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Sopot

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ekodel Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Opłacalne Systemy Grzewcze Sopot

Opłacalne Systemy Grzewcze

50 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Sopotu, więc jeśli szukasz opłacalnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki sprawdź Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SPECTRUM Sp. z o.o. - Pompy Ciepła w Sopocie

SPECTRUM Sp. z o.o.

32 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij SPECTRUM Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Sopot

Staranne Pompy Ciepła Sopot

31 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Apply Engineering Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Odnawialne Źródła Energii Sopot

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

8 opinii

Firma MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. to prawdziwi profesjonaliści w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Sopotu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

SOLEOS - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Sopot

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła

8 opinii

Gruntowe pompy ciepła z dowozem pod drzwi to zwyczajna usługa SOLEOS, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

KOECO INWESTYCJE Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Sopot

KOECO INWESTYCJE Sp. z o.o.

3 opinie

Pracownicy KOECO INWESTYCJE Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Enecom Sp. z o.o. - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Sopot

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Sopot

27 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Sopot, zatrudnij fachowców w branży. Enecom Sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

BORA INT Sp. z o. o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Sopot

Profesjonalne Pompy Ciepła

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BORA INT Sp. z o. o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

31 Zleceń - Pompy Ciepła Sopot

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Sopot

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Sopot

2022-09-27 do 2022-10-05

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sopot

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Sopot

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebuję pompy ciepła, 501-1000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Sopot bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Sopot

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Sopot

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesię...

 • Sopot

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Sopot

2022-08-09 do 2022-08-17

Systemy Grzewcze Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Sopot

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Sopot

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sopot

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sopot

2022-08-01 do 2022-08-09

Perfekcyjna Energia Odnawialna Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Sopot

2022-07-24 do 2022-08-01

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Sopot

2022-07-17 do 2022-07-25

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Sopot

2022-07-08 do 2022-07-16

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sopot

2022-06-23 do 2022-07-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania...

 • Sopot

2022-06-10 do 2022-06-18

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Sopot

2022-05-21 do 2022-05-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sopot

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Sopot

2022-05-03 do 2022-05-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sopot

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie kos...

 • Sopot

2022-04-28 do 2022-05-06

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Sopot

2022-03-25 do 2022-04-02

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Banino

2022-03-31 do 2022-04-08

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Banino

2022-04-14 do 2022-04-22

Doskonała Energia Odnawialna

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Banino

2022-09-04 do 2022-09-12

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Banino

2022-05-09 do 2022-05-17

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacj...

 • Banino

2022-06-12 do 2022-06-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Banino

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ogrzewanie i woda ...

 • Banino

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 182m², Banino

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 182m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Banino

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Banino

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Brak oo Termin sk...

 • Banino

2022-09-08 do 2022-09-16

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Rębiechowo, dom w ...

 • Rębiechowo

2022-06-13 do 2022-06-21

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Rębiechowo

2022-06-20 do 2022-06-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 90m², Banino

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Banino

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Banino

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Pomorskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Banino

2022-07-06 do 2022-07-14

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiadam instalację fotovo...

 • Banino

2022-06-15 do 2022-06-23

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu