Pompa ciepła w Kościerzynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 284 469 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kościerzynie

Pompy ciepła Kościerzyna

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Idealne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to metoda działania Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Problast - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Kościerzynie

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Kościerzynie

23 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Problast dadzą wskazówki i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

PGI2 sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

18 opinii

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z PGI2 sp. z o.o. doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

DOMEX JANUSZ PIÓRO - Tanie Systemy Grzewcze Kościerzyna

Tanie Systemy Grzewcze

15 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do DOMEX JANUSZ PIÓRO i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Arago sp z o. o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Kościerzyna

Profesjonalne Pompy Ciepła

15 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Arago sp z o. o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

8 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy ComfortHouse Sp. z o.o. i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Kościerzyna

ATM KLIMA Sp. z o.o.

5 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła namierzysz wielu producentów, którzy mają ofertę, ale to ATM KLIMA Sp. z o.o. jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kościerzyna

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Doskonała Energia Odnawialna Kościerzyna

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy

3 opinie

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Kościerzyna i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

FUX - Doskonałe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałe Pompy Ciepła Kościerzyna

5 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. FUX ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Kościerzynie

Solidna Energia Odnawialna Kościerzyna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kościerzyna

2024-02-23 do 2024-03-02
dodano 4 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Kościerzyna

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Grabowo Kościerskie

2024-02-16 do 2024-02-24

Pompa Ciepła Kościerzyna

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Garczyn

2024-02-12 do 2024-02-20

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Kościerzyna i napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i zaproponuj świetną propozycję. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kościerzyna

2024-02-11 do 2024-02-19

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Dziemiany

2024-02-10 do 2024-02-18

Idealne Systemy Grzewcze Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kościerzyna

2024-02-04 do 2024-02-12

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie odpowiedniego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowe polaszki

2024-02-02 do 2024-02-10

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kościerzyna

Jako specjalista działający na obszarze Kościerzyny i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Kościerzyna

2024-01-23 do 2024-01-31

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

 • Wiele

2024-01-19 do 2024-01-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kościerzyna

2024-01-07 do 2024-01-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Kościerzyna lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Kościerzyna

2024-01-07 do 2024-01-15

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kościerzyna

2023-12-17 do 2023-12-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kościerzyna

2023-12-14 do 2023-12-22

Pompa Ciepła

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 360m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Mały klincz

2023-11-16 do 2023-11-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sobącz

2023-11-08 do 2023-11-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 460m², Karsin

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 460m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Karsin

2023-11-03 do 2023-11-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kościerzyna

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kościerzyna

2023-11-02 do 2023-11-02

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Osowo

2023-10-30 do 2023-11-07

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: alpha innotec Termin skorzystani...

 • Kościerzyna

2023-10-09 do 2023-10-09

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kościerzyna

2023-10-08 do 2023-10-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Grabówko

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Grabówko

2023-09-28 do 2023-10-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 500m², Kościerzyna

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Kościerzyna

2023-09-01 do 2023-09-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Konarzyny

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Konarzyny

2023-10-13 do 2023-10-21

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Stężyca

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Pomorskie na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Stężyca

2023-11-27 do 2023-12-05

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła