Pompa ciepła w Kościerzynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 120 548 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kościerzyna - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kościerzyna

Ekodel Sp. z o.o.

90 opinii

Idealne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to metoda działania Ekodel Sp. z o.o., dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Kościerzynie

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Kościerzynie

50 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. dadzą wskazówki i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

31 opinii

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Apply Engineering Sp. z o.o. doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Greentec - Tanie Systemy Grzewcze Kościerzyna

Tanie Systemy Grzewcze

9 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do Greentec i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Pomorska Energia EKO - Profesjonalne Pompy Ciepła Kościerzyna

Profesjonalne Pompy Ciepła

9 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Pomorska Energia EKO. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

SOLEOS - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Kościerzyna

8 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy SOLEOS i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Kościerzyna

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

8 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła namierzysz wielu producentów, którzy mają ofertę, ale to Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kościerzyna

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

BE-ENERGY - Doskonała Energia Odnawialna Kościerzyna

BE-ENERGY

5 opinii

BE-ENERGY to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Kościerzyna i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Doskonałe Pompy Ciepła Kościerzyna

Doskonałe Pompy Ciepła Kościerzyna

4 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

90 Zleceń - Pompy Ciepła Kościerzyna

Korzystne Systemy Grzewcze Kościerzyna

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Nowy klincz

2022-11-23 do 2022-12-01
dodano 4 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kościerzyna

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Pomorskiego i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Wdzydze

2022-11-22 do 2022-11-30
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 711 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lipusz

2022-11-20 do 2022-11-28
dodano 7 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stara Kiszewa

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Stara Kiszewa

2022-11-13 do 2022-11-21

Energia Odnawialna Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Dziemiany

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kościerzyna

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kościerzyna

2022-11-03 do 2022-11-11

Znakomita Pompa Ciepła Kościerzyna

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Karsin

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kościerzyna

2022-10-30 do 2022-11-07

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiadam 4,5 KW Termin skorzystania z of...

 • Olpuch

2022-10-25 do 2022-11-02

Pompa Ciepła

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kościerzyna

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Dziemiany

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Pomorskiego i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Dziemiany

2022-10-19 do 2022-10-27

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kościerzyna

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Nowy Barkoczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Nowy Barkoczyn

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Nowa Karczma

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Pomorskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowa Karczma

2022-10-06 do 2022-10-14

Pompa Ciepła

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dziemiany

2022-10-05 do 2022-10-13

Idealne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kościerzyna

2022-10-03 do 2022-10-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Kościerzyny, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kościerzyna

2022-09-30 do 2022-10-08

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kościerzyna

2022-09-28 do 2022-10-06

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 125m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Cena oraz doinwestowania . Termin ...

 • Stara Kiszewa

2022-09-28 do 2022-10-06

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-20...

 • Kościerzyna

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 92m², Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 92m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Kościerzyna

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Kościerzyna

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kościerzyna

2022-09-18 do 2022-09-26

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Skorzewo

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Kościerzyna

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kościerzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Duża powierzchnia dz...

 • Kościerzyna

2022-09-15 do 2022-09-23

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Kościerzyna

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Skorzewo

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Dziemiany

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Dziemiany

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lipusz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Lipusz

2022-09-09 do 2022-09-09

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kościerzyna

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: na...

 • Lubań

2022-09-08 do 2022-09-16

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu