Pompa ciepła w Bytowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 284 430 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Bytowie

Pompy ciepła Bytów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Polenergia Pompy Ciepła S.A. będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Zielony Prąd - Profesjonalne Pompy Ciepła Bytów

Profesjonalne Pompy Ciepła Bytów

29 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Zielony Prąd ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PGI2 sp. z o.o. - Solidne Pompy Ciepła Bytów

Solidne Pompy Ciepła

18 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij PGI2 sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE EKOSUN PAWEŁ CZUPAJŁO - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Bytów

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

16 opinii

Klient, który planuje zakup gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pomorska Energia EKO - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Bytowie

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Bytowie

13 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Pomorska Energia EKO. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Strefa Ciepła - Staranne Pompy Ciepła Bytów

Staranne Pompy Ciepła Bytów

5 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Strefa Ciepła na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Bytów

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Opłacalne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa usługa BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

ELAR POMPY CIEPŁA - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Bytów

ELAR POMPY CIEPŁA

3 opinie

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z ELAR POMPY CIEPŁA są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

RS HOME TECH-SERVICE - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Bytów

RS HOME TECH-SERVICE

1 opinia

Ten, kto poszukuje gruntowych wymienników ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.H.U. MUFKA Dawid Klinger Usługi Instalacyjne - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Bytów

P.H.U. MUFKA Dawid Klinger Usługi Instalacyjne

5 opinii

Dotarcie do rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale P.H.U. MUFKA Dawid Klinger Usługi Instalacyjne na 100% pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Bytowie

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Lipnica

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, chociaż szuka go od dawna. Masz szansę rozwiązać problem dla tego Klienta. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Lipnica

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano wczoraj o 22:48

Pompa Ciepła Bytów

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Bytów

2024-02-17 do 2024-02-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kłączno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kłączno

2024-02-07 do 2024-02-15

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zielin

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Zielin

2024-02-05 do 2024-02-13

Dobre Systemy Grzewcze Bytów

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Miastko

2024-02-04 do 2024-02-12

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Bytów

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego i okolic. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Miłocice

2024-01-24 do 2024-02-01

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Miastko

2024-01-19 do 2024-01-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Miastko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Miastko

2024-01-07 do 2024-01-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Miastko

To zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Miastko

2024-01-06 do 2024-01-14

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bytów

2023-12-28 do 2023-12-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Bytów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bytów

2023-12-28 do 2024-01-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2023-12-08 do 2023-12-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lipnica

2023-12-01 do 2023-12-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Bytów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bytów

2023-11-29 do 2023-12-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bytów

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Bytów

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tągowie

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Pomorskiego i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Tągowie

2023-10-01 do 2023-10-09

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Bytów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bytów

2023-09-25 do 2023-10-03

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Niedarzyno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Niedarzyno

2023-09-08 do 2023-09-16

Solidna Energia Odnawialna Bytów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bytów

2023-09-01 do 2023-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tuchomie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Okna plastikowe Termin skorzystania z oferty: n...

 • Tuchomie

2023-08-31 do 2023-09-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bytów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bytów

2023-08-30 do 2023-09-07

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Studzienice

2023-08-30 do 2023-09-07

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Brzeźno Szlacheckie

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Brzeźno Szlacheckie

2023-08-27 do 2023-09-04

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła Bytów

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Pomorskiego i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kleszczyniec

2023-08-24 do 2023-09-01

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ...

 • Mądrzechowo

2023-08-23 do 2023-08-24

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Miastko

2023-08-21 do 2023-08-29

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Drążkowo

2023-08-20 do 2023-08-28

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Pomorskie i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zaproponuj termin!

 • Struga

2023-08-19 do 2023-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła