Pompy ciepła w Chojnicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 843 054 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 984 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Chojnice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Chojnice

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Chojnic, więc jeżeli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Ekodel Sp. z o.o.. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalne Pompy Ciepła Chojnice

Profesjonalne Pompy Ciepła Chojnice

50 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Polenergia Pompy Ciepła S.A. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Euros Energy Sp. z o.o. PW - Solidne Odnawialne Źródła Energii Chojnice

Solidne Odnawialne Źródła Energii

35 opinii

Euros Energy Sp. z o.o. PW to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Chojnic i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Zielony Prąd - Najlepsze Pompy Ciepła Chojnice

Zielony Prąd

28 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Chojnic i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SOLEOS - Profesjonalna Energia Odnawialna w Chojnicach

Profesjonalna Energia Odnawialna w Chojnicach

8 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z SOLEOS posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Chojnice

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Chojnice

6 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Pomorska Energia EKO - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Chojnice

Pomorska Energia EKO

6 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy Pomorska Energia EKO, dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

PGI2 sp. z o.o. - Doskonałe Systemy Grzewcze Chojnice

PGI2 sp. z o.o.

5 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z PGI2 sp. z o.o. udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

SYSTEM ECO - Perfekcyjne Pompy Ciepła Chojnice

SYSTEM ECO

2 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry SYSTEM ECO. Chojnice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Chojnice

Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM

1 opinia

Kupno wyśmienitych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

91 Zleceń - Pompy Ciepła Chojnice

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chojnice

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Chojnice, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chojnice

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 11 godzin temu

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Chojnice

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chojnice

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 14:21

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 105m², Chojnice

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu Chojnic, który napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 105m²". Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Chojnice

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łąg

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łąg

2022-09-16 do 2022-09-24

Rewelacyjna Pompa Ciepła Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Czersk

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Chojnice

Ten Klient myśli, że profesjonalna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Chojnice

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Chojnice

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chojnice

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Chojnice i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Chojnice

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Charzykowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Charzykowy

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Swornegacie

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Pomorskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Swornegacie

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brusy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brusy

2022-09-04 do 2022-09-12

Perfekcyjna Energia Odnawialna Chojnice

Jako wysoko wykwalifikowani profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin!

 • Charzykowy

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Męcikał

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Męcikał

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Gacnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gacnik

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 165m², Czersk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 165m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Czersk

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 220m², Funka

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 220m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Funka

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Czersk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-07-20...

 • Czersk

2022-08-28 do 2022-09-05

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-04-14...

 • Brusy

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chojnice

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chojnice

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Chojnice

2022-08-12 do 2022-08-20

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Peplin

2022-08-09 do 2022-08-17

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Chojnic bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Chojnice

2022-08-04 do 2022-08-12

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chojnice

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-08-03...

 • Chojnice

2022-08-03 do 2022-08-11

Korzystne Systemy Grzewcze Chojnice

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Chojnice

2022-08-03 do 2022-08-11

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Chojnice

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Chojnic oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Chojnice

2022-08-01 do 2022-08-09

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chojnice

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brusy

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Brusy

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 160m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 160m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Chojnice

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Chojnice

2022-07-25 do 2022-08-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu