Pompy ciepła w Pucku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 838 070 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 789 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Puck - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Puck

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Solidne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Ekodel Sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Puck

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie

37 opinii

Według Ciebie doskonałej jakości pompy ciepła to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Ekoradcy Pomorskie Kujawsko-Pomorskie Podkarpackie poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Gruntowe Pompy Ciepła Puck

Gruntowe Pompy Ciepła Puck

49 opinii

Porównujesz ceny gruntowych pomp ciepła i nie masz dostawcy? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

KL Instalacje - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Puck

KL Instalacje

13 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, pomimo że poszukujesz go od dawna? KL Instalacje może Ci pomóc. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Greentec - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Puck

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Puck

9 opinii

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Puck lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

SOLEOS - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła w Pucku

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła w Pucku

8 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Puck lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Puck

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

8 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Puck

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pomorska Energia EKO - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Puck

Pomorska Energia EKO

6 opinii

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Pomorska Energia EKO zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Najlepsze Pompy Ciepła Puck

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z Pucka jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

135 Zleceń - Pompy Ciepła Puck

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 202m², Puck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 202m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Puck

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rewa

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rewa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Idealne Systemy Grzewcze Puck

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mrzezino

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Puck

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mosty

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: interesuje mnie montaż powietrznej pomp...

 • Puck

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m², Bialogora

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bialogora

2022-09-12 do 2022-09-20

Solidne Odnawialne Źródła Energii Puck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Żelistrzewo

2022-09-11 do 2022-09-19

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła Puck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Rekowo górne

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Puck

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Puck

2022-09-10 do 2022-09-18

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Puck i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i zaproponuj świetną propozycję. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Puck

2022-09-08 do 2022-09-16

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kosakowo

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puck

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Puck

2022-09-03 do 2022-09-11

Pompa Ciepła Puck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: szukamy firmy ktora podejmie sie reali...

 • Hel

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Karwia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Karwia

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kosakowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Kosakowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Leśniewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Leśniewo

2022-08-29 do 2022-09-06

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Władysławowo

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łebcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łebcz

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puck

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Puck

2022-08-23 do 2022-08-31

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Darzlubie

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Werblinia

To zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Werblinia

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Połchowo

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Połchowo

2022-08-18 do 2022-08-26

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Pomorskiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Władysławowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Hel

2022-08-14 do 2022-08-22

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kosakowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kosakowo

2022-08-09 do 2022-08-17

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Gnieżdżewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Gnieżdżewo

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Władysławowo

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Władysławowo

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Puck

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Puck

2022-08-04 do 2022-08-12

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Pucka i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Puck

2022-08-04 do 2022-08-12

Tanie Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Puck

2022-08-04 do 2022-08-12

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu