Pompa ciepła w Malborku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 319 233 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Malborku

Pompy ciepła Malbork

Problast

23 opinie

Ten fachowiec działa na terenie Malborka i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

PGI2 sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Malbork

PGI2 sp. z o.o.

18 opinii

Pracownicy PGI2 sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Malbork

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

10 opinii

Dotarcie do wysokiej jakości powietrznych pomp ciepła może być trudne, ale Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego towaru. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SYSTEM ECO - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Malborku

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Malborku

8 opinii

Eksperci z SYSTEM ECO to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Instalacje Tomasz Magnuszewski - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Malbork

Instalacje Tomasz Magnuszewski

6 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Malborka, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Instalacje Tomasz Magnuszewski. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Halwit Facilities Witold Szmidt - Solidna Energia Odnawialna Malbork

Halwit Facilities Witold Szmidt

4 opinie

Solidna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Malbork

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Zakup markowych gruntowych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Rewelacyjne Pompy Ciepła Malbork

Rewelacyjne Pompy Ciepła Malbork

3 opinie

Energia odnawialna to dla firmy P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

JUWIBO Montaż Pomp Ciepła i Klimatyzacji Adam Koc - Staranne Pompy Ciepła Malbork

Staranne Pompy Ciepła

2 opinie

Wybitni pracownicy JUWIBO Montaż Pomp Ciepła i Klimatyzacji Adam Koc spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

ABCLIMA Sp z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Malbork

Świetne Pompy Ciepła Malbork

2 opinie

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - ABCLIMA Sp z o.o. jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Malborku

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Nowy Staw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowy Staw

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 5 dni temu

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2024-02-12 do 2024-02-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Stare Pole

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Stare Pole

2024-02-11 do 2024-02-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Malbork

2024-01-26 do 2024-02-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Malbork

2024-01-21 do 2024-01-21

Pompa Ciepła Malbork

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Malbork

2024-01-16 do 2024-01-24

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Malbork

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Pomorskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lisewo malborskie

2023-10-21 do 2023-10-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Lisewo Malborskie

Przeznaczenie pompy: chłodzenie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lisewo malborskie

2023-10-21 do 2023-10-21

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-01...

 • Malbork

2023-10-17 do 2023-10-25

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowy Staw

2023-10-10 do 2023-10-18

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2023-10-07 do 2023-10-15

Energia Odnawialna Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 320m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2023-09-22 do 2023-09-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Malbork

2023-09-05 do 2023-09-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, do 35m², Tczew

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na pompę ciepła, do 35m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tczew

2023-09-05 do 2023-09-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tczew

2024-01-25 do 2024-02-02

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tczew

2023-12-27 do 2024-01-04

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Tczew

2023-11-16 do 2023-11-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Tczew i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Tczew

2023-12-13 do 2023-12-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tczew

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Tczew i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Tczew

2024-01-23 do 2024-01-23

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Tczew

2024-02-17 do 2024-02-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Tczew

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tczew

2023-08-23 do 2023-08-31

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Tczew

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tczew

2024-01-08 do 2024-01-16

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Tczew

2024-02-22 do 2024-02-23

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła