Pompa ciepła w Malborku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 851 811 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 232 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Malbork - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Malbork

Synergio S.A.

148 opinii

Ten fachowiec działa na terenie Malborka i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Ekodel Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Malbork

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Pracownicy Ekodel Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Malbork

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Dotarcie do wysokiej jakości powietrznych pomp ciepła może być trudne, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego towaru. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SPECTRUM Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Malborku

SPECTRUM Sp. z o.o.

32 opinie

Eksperci z SPECTRUM Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Malbork

Apply Engineering Sp. z o.o.

31 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Malborka, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Apply Engineering Sp. z o.o.. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Greentec - Solidna Energia Odnawialna Malbork

Greentec

9 opinii

Solidna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

SOLEOS - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Malbork

SOLEOS

8 opinii

Zakup markowych gruntowych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z SOLEOS udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Rewelacyjne Pompy Ciepła Malbork

Rewelacyjne Pompy Ciepła Malbork

8 opinii

Energia odnawialna to dla firmy Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Malbork

Staranne Pompy Ciepła

7 opinii

Wybitni pracownicy ComfortHouse Sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Grento Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Malbork

Świetne Pompy Ciepła Malbork

6 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Grento Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

89 Zleceń - Pompy Ciepła Malbork

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Malbork

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Malbork

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Malbork

2022-09-19 do 2022-09-27

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Malbork

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Malbork

2022-09-17 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 55m², Malbork

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Malbork, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Malbork

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Nowy Staw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nowy Staw

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Malbork

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Malbork

2022-09-12 do 2022-09-20

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Malbork

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Lichnowy

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Malbork

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Malbork

2022-09-11 do 2022-09-19

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Lisewo malborskie

2022-09-07 do 2022-09-15

Znakomita Pompa Ciepła Malbork

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 115m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Malborka z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Malbork

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Malbork

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stare Pole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Stare Pole

2022-08-30 do 2022-09-07

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Malbork

2022-08-30 do 2022-09-07

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Malbork

2022-08-28 do 2022-09-05

Odnawialne Źródła Energii Malbork

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Malbork

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Malbork

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Malbork

2022-08-26 do 2022-09-03

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 132m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom ocieplony Termin skorzyst...

 • Malbork

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Malbork

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Malbork

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Malbork

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Malbork

2022-08-18 do 2022-08-26

Systemy Grzewcze Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lichnowy

2022-08-14 do 2022-08-22

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Malbork

2022-08-09 do 2022-08-17

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Malbork

2022-08-08 do 2022-08-16

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Staw

2022-08-01 do 2022-08-09

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Malbork

2022-07-31 do 2022-08-08

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Pogorzała wieś

2022-07-30 do 2022-08-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2022-07-28 do 2022-08-05

Dobre Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Malbork

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Malbork

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kończewice

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kończewice

2022-07-22 do 2022-07-30

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu