Pompa ciepła w Lęborku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 851 551 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 232 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lębork - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lębork

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

89 opinii

Planujesz kupno gruntowych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze dostawcy? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Lębork

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Lębork

50 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Lęborka, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Profesjonalna Energia Odnawialna Lębork

Profesjonalna Energia Odnawialna Lębork

31 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Apply Engineering Sp. z o.o. z Lęborka jest na to skuteczną metodą. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Zaklad instalacyjny - Solidne Odnawialne Źródła Energii Lębork

Solidne Odnawialne Źródła Energii

26 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Lęborka, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to niezwłocznie sprawdź Zaklad instalacyjny. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

KL Instalacje - Tanie Systemy Grzewcze Lębork

KL Instalacje

13 opinii

Profesjonalna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Greentec - Porządne Pompy Ciepła Lębork

Greentec

9 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Greentec. Lębork i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

SOLEOS - Gruntowe Wymienniki Ciepła w Lęborku

Gruntowe Wymienniki Ciepła w Lęborku

8 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy SOLEOS, dzięki której będziesz całkowicie ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Lębork

ComfortHouse Sp. z o.o.

7 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Lęborka, więc jeśli szukasz tanich powietrznych pomp ciepła to natychmiast zobacz ComfortHouse Sp. z o.o.. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Lębork

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła

6 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Lębork

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

95 Zleceń - Pompy Ciepła Lębork

Pompa Ciepła Lębork

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Cewice

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Lębork

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lębork

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjna Energia Odnawialna Lębork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Lębork

2022-09-26 do 2022-09-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lębork

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Lębork

2022-09-19 do 2022-09-27

Opłacalne Systemy Grzewcze Lębork

Dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Charbrowo

2022-09-16 do 2022-09-24

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Lębork

Kupno wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Czarnówko

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Cewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Cewice

2022-09-11 do 2022-09-19

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łeba

2022-09-09 do 2022-09-17

Odnawialne Źródła Energii Lębork

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Pomorskie i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Nowa Wieś Lęborska

2022-09-07 do 2022-09-15

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • Łeba

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Lębork

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Lębork

2022-09-05 do 2022-09-13

Znakomite Systemy Grzewcze

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łebieniec

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Lębork

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Lębork

2022-08-27 do 2022-09-04

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Lębork

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żarnowska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Żarnowska

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lębork

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Lębork

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wojciechowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Wojciechowo

2022-08-08 do 2022-08-16

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient jeszcze nie podjął decyzji o wyborze właściwego dostawcy taniego gruntowego wymiennika ciepła i zgłosił nam zlecenie - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Wojciechowo

2022-08-08 do 2022-08-16

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Lębork

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lębork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Lębork

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Małoszyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: mieszkanie 60m pa...

 • Małoszyce

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lębork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Lębork

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonała Energia Odnawialna

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lębork

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ģęś Pomorskie

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Ģęś pomorskie

2022-07-27 do 2022-07-21

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Lębork

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lębork

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lębork

2022-07-19 do 2022-07-27

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: W całym budynku jest ogrzewanie podłogowe....

 • Cewice

2022-07-17 do 2022-07-25

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lębork

2022-07-14 do 2022-07-22

Perfekcyjna Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Szczenurze

2022-07-12 do 2022-07-20

Korzystne Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Lęborka, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lębork

2022-07-07 do 2022-07-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu