Pompy ciepła w Legnicy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 872 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Legnica - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Legnica

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, pomimo że poszukujesz go od dawna? MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika może Ci pomóc. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Legnicy

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Legnicy

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. nie ma sobie równych w dostarczaniu znakomitych powietrznych pomp ciepła w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając dogodne formy realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

NTS-Energy sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Legnica

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

19 opinii

Wciąż nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo że szukasz od dłuższego czasu? NTS-Energy sp. z o.o. może zakończyć Twój problem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

IC Partner Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Legnica

Energia Odnawialna

18 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Legnica, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Alternative Marek Świrk - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Legnica

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Legnica

17 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Legnica lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

KoMa Sp. z o.o. - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Legnica

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Legnica

17 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania KoMa Sp. z o.o., dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Solidne Odnawialne Źródła Energii Legnica

Solidne Odnawialne Źródła Energii

6 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

D-Home Krzysztof Doroba - Doskonała Energia Odnawialna Legnica

Doskonała Energia Odnawialna

5 opinii

Firma D-Home Krzysztof Doroba oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Legnicy i okolic. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

AVOLTA Krzysztof Łakomski - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Legnica

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

4 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. AVOLTA Krzysztof Łakomski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Perfekcyjna Energia Odnawialna Legnica

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Energia odnawialna nie ma dla Ramzes Energy Arkadiusz Radek żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

85 Zleceń - Pompy Ciepła Legnica

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Legnica

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Legnica i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Legnica

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do...

 • Legnica

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Profesjonalna Energia Odnawialna Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Legnica

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Odnawialne Źródła Energii Legnica

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Legnica

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 5000m², Legnica

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 5000m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Legnica

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 985m², Legnica

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 985m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informa...

 • Legnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Legnica lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Legnica

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Legnica

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie miejscowości Legnica, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Legnica

2022-09-06 do 2022-06-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Legnica

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Legnica

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystan...

 • Legnica

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Legnica

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Legnica

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Legnica

2022-08-12 do 2022-08-20

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Legnicy, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Legnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Legnicy, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Legnica

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Legnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie podjął decyzji o wyborze sprzedawcy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Legnica

2022-07-30 do 2022-08-07

Znakomite Systemy Grzewcze Legnica

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe inform...

 • Legnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Legnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Legnica

2022-07-28 do 2022-08-05

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który wprowadził zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", szuka wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Legnica

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Legnica

2022-07-22 do 2022-07-30

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Legnica

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Legnica

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Legnica

2022-07-17 do 2022-07-18

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Legnica

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy T...

 • Legnica

2022-07-12 do 2022-07-20

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Legnica

2022-07-11 do 2022-07-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Legnica

2022-07-10 do 2022-07-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Legnica

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Legnica, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Legnica

2022-07-10 do 2022-07-18

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Legnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Legnica

2022-07-10 do 2022-07-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu