Pompy ciepła w Dzierżoniowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 261 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Dzierżoniów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Dzierżoniów

Świetne Systemy Grzewcze

64 opinie

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Sunlit.pl Marek Sowka. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła - Doskonałe Pompy Ciepła Dzierżoniów

Doskonałe Pompy Ciepła

64 opinie

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła z Dzierżoniowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Dzierżoniów

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Energia Odnawialna Dzierżoniów

Energia Odnawialna Dzierżoniów

49 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Dzierżoniów, ale także przyległych miast. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

MIROSŁAW BOCHENEK Instalacje CO - Porządne Pompy Ciepła Dzierżoniów

MIROSŁAW BOCHENEK Instalacje CO

35 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. MIROSŁAW BOCHENEK Instalacje CO ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

NTS-Energy sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Dzierżoniów

Gruntowe Wymienniki Ciepła Dzierżoniów

19 opinii

Klient, który planuje zakup gruntowych wymienników ciepła winien już teraz zgłosić się do NTS-Energy sp. z o.o. i poznać ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

FutureSun Sp. z o.o. - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Dzierżoniów

FutureSun Sp. z o.o.

8 opinii

Ten, kto planuje kupno wysokiej jakości gruntowych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do FutureSun Sp. z o.o. i zobaczyć ich atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

SOLEOS - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Dzierżoniów

SOLEOS

8 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale SOLEOS nia ma konkurentów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Rewelacyjne Pompy Ciepła Dzierżoniów

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

PRF. Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze w Dzierżoniowie

Tanie Systemy Grzewcze w Dzierżoniowie

2 opinie

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do PRF. Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

86 Zleceń - Pompy Ciepła Dzierżoniów

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Dzierżoniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łagiewniki

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 15:01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Dzierżoniów

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Dzierżoniowa. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dzierżoniów

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Roztocznik

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Roztocznik

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Uciechów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom jest wybudowany...

 • Uciechów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Łagiewniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: je...

 • Łagiewniki

2022-09-16 do 2022-09-24

Doskonała Energia Odnawialna Dzierżoniów

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Dzierżoniów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dzierżoniów

2022-09-15 do 2022-09-23

Znakomite Systemy Grzewcze Dzierżoniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Niemcza

2022-09-09 do 2022-09-17

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dzierżoniów

2022-09-08 do 2022-09-16

Idealne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Dzierżoniów

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Dzierżoniów

2022-09-02 do 2022-09-10

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bielawa

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie napisał "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bielawa

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Dzierżoniów

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Dzierżoniów

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Bielawa

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dzierżoniów

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielawa

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Bielawa

2022-08-14 do 2022-08-22

Pompa ciepła, bud. 301-500m², Pieszyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dwa dom...

 • Pieszyce

2022-08-12 do 2022-08-20

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Dzierżoniów

Ten Zlecający poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Dolnośląskiego i napisał - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m². Jako fachowiec w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i przedstaw niezłą propozycję. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Bielawa

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łagiewniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Łagiewniki

2022-08-07 do 2022-08-15

Pompa ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Dzierżoniów

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Bielawa

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bielawa

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dzierżoniów

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Dzierżoniów

2022-07-29 do 2022-08-06

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Dzierżoniowa. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Dzierżoniów

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dzierżoniów

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bielawa

Zlecający, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Bielawa

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzierżoniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa moze byc zain...

 • Dzierżoniów

2022-07-20 do 2022-07-28

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: poszukuje osoby z u...

 • Bielawa

2022-07-18 do 2022-07-26

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe inform...

 • Dzierżoniów Dolnośląskie

2022-07-16 do 2022-07-24

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piława Górna

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Bielawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Wymiana pieca CO węglow...

 • Bielawa

2022-07-12 do 2022-07-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu