Pompa ciepła w Polkowicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 965 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Polkowicach

Pompy ciepła Polkowice

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Polkowice

66 opinii

Sunlit.pl Marek Sowka oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Polkowice i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Znakomite Systemy Grzewcze Polkowice

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

65 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjne Pompy Ciepła Polkowice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Myślisz, że perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Alternative Marek Świrk - Solidne Pompy Ciepła Polkowice

Alternative Marek Świrk

17 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

D-Home Krzysztof Doroba - Najlepsze Pompy Ciepła Polkowice

Najlepsze Pompy Ciepła Polkowice

15 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z D-Home Krzysztof Doroba perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Profesjonalne Pompy Ciepła w Polkowicach

Profesjonalne Pompy Ciepła w Polkowicach

6 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Polkowice

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

5 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Ramzes Energy Arkadiusz Radek są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

AVOLTA Krzysztof Łakomski - Świetne Pompy Ciepła Polkowice

AVOLTA Krzysztof Łakomski

4 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom AVOLTA Krzysztof Łakomski. Polkowice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Strefa Pomp Ciepła - Rewelacyjne Pompy Ciepła Polkowice

Strefa Pomp Ciepła

2 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Strefa Pomp Ciepła ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

CZYSTE CIEPŁO System - Legnica - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Polkowice

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

1 opinia

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Polkowice lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 33 zleceń na pompy ciepła w Polkowicach

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Biedrzychowa

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Biedrzychowa

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 1 godzinę temu

Świetne Systemy Grzewcze Polkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Przemków

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 90m², Obiszów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: 2024-...

 • Obiszów

2023-01-21 do 2023-01-29

Pompa Ciepła Polkowice

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Radwanice

2023-01-11 do 2023-01-19

Solidne Odnawialne Źródła Energii Polkowice

Zapytanie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Polkowic i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Polkowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krzydłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Krzydłowice

2022-12-29 do 2022-12-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chocianów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Pompa ciepła Panasonic Hihg Pe...

 • Chocianów

2022-12-14 do 2022-12-22

Profesjonalna Energia Odnawialna Polkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Jaka dostępność i jaka cena Pa...

 • Chocianów

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Polkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Polkowice

2022-12-04 do 2022-12-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Retków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Retków

2022-12-02 do 2022-12-10

Gruntowy Wymiennik Ciepła Polkowice

Zlecający często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 121m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Radwanice

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przemków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Przemków

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Polkowice

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Polkowic, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Polkowice

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szklary Dolne

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Szklary dolne

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Polkowice

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Polkowice

2022-11-09 do 2022-11-17

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako specjalista działający na obszarze Polkowic i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 85m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Polkowice

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Parchów

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Parchów

2022-10-15 do 2022-10-23

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 50m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Polkowice

2022-10-05 do 2022-10-13

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Polkowice

2022-10-03 do 2022-10-11

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: mo...

 • Chocianów

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Polkowice

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Polkowice

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chocianów

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Chocianów

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grębocice

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Skontaktuj się i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Grębocice

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brunów

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Dolnośląskiego i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Brunów

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom jest...

 • Bucze

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chocianów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Dolnośląskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chocianów

2022-09-07 do 2022-09-15

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Radwanice

2022-08-31 do 2022-09-08

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Polkowice

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Karpie

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Karpie

2022-08-12 do 2022-08-20

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Przemków

2022-08-07 do 2022-08-15

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Chocianów

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła