Pompa ciepła w Zgorzelcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 541 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Zgorzelcu

Pompy ciepła Zgorzelec

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

66 opinii

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? Sunlit.pl Marek Sowka może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

WIZON Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Zgorzelec

Staranne Pompy Ciepła Zgorzelec

39 opinii

WIZON Sp. z o.o. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Zgorzelec oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Zgorzelec

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Polenergia Pompy Ciepła S.A. z Zgorzelca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KoMa Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła w Zgorzelcu

Doskonałe Pompy Ciepła w Zgorzelcu

17 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje KoMa Sp. z o.o.. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

D-Home Krzysztof Doroba - Profesjonalna Energia Odnawialna Zgorzelec

D-Home Krzysztof Doroba

15 opinii

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

11 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś dostawcy? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

PHU Sławek - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Zgorzelec

PHU Sławek

8 opinii

Firma PHU Sławek to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Zgorzelca. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

5 opinii

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do Ramzes Energy Arkadiusz Radek i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

Mikey Paweł Początek - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Zgorzelec

Mikey Paweł Początek

3 opinie

Odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz - Rewelacyjne Pompy Ciepła Zgorzelec

F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz. Zgorzelec to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 85 zleceń na pompy ciepła w Zgorzelcu

Pompa Ciepła Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinn...

 • Zgorzelec

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 17:00

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła Zgorzelec

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Porajów

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Bogatynia

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bogatynia

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 8 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Zawidów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Zawidów

2023-01-26 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawidów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Zawidów

2023-01-15 do 2023-01-23

Tanie Systemy Grzewcze Zgorzelec

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Zgorzelec

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Działoszyn

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-...

 • Działoszyn

2023-01-09 do 2023-01-17

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który potrzebuje taniego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Zgorzelec

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Węgliniec

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Węgliniec

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawidów

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Dolnośląskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Zawidów

2022-12-26 do 2023-01-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ruszów

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Dolnośląskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Ruszów

2022-12-25 do 2023-01-02

Solidne Odnawialne Źródła Energii Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zgorzelec

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Bogatynia

To zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bogatynia

2022-12-21 do 2022-12-29

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-12-14...

 • Zgorzelec

2022-12-14 do 2022-12-22

Odnawialne Źródła Energii

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zgorzelec

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Zgorzelec

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zgorzelec

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zgorzelec

2022-12-07 do 2022-12-15

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Zgorzelec i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Zgorzelec

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pieńsk

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pieńsk

2022-11-30 do 2022-12-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Koźmin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Montaż we własnym z...

 • Koźmin

2022-11-24 do 2022-11-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sulików

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Sulików

2022-11-21 do 2022-11-29

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Zgorzelec

2022-11-19 do 2022-11-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 200m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Projekt domu Dom w idaredach 11 (G2A) z Ar...

 • Zgorzelec

2022-11-18 do 2022-11-26

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zgorzelec

2022-11-17 do 2022-11-25

Staranna Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bogatynia

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Zgorzelec

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawidów

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zawidów

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zgorzelec

2022-11-07 do 2022-11-15

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 110m²". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tylice

2022-10-31 do 2022-11-08

Idealne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zgorzelec

2022-10-30 do 2022-11-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła