Pompa ciepła w Zgorzelcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 335 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Zgorzelec - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Zgorzelec

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

64 opinie

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? Sunlit.pl Marek Sowka może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PGENERGIA.PL Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Zgorzelec

Staranne Pompy Ciepła Zgorzelec

39 opinii

PGENERGIA.PL Sp. z o.o. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Zgorzelec oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Zgorzelec

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Polenergia Pompy Ciepła S.A. z Zgorzelca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KoMa Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła w Zgorzelcu

Doskonałe Pompy Ciepła w Zgorzelcu

17 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje KoMa Sp. z o.o.. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Profesjonalna Energia Odnawialna Zgorzelec

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU Sławek - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

8 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś dostawcy? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

D-Home Krzysztof Doroba - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Zgorzelec

D-Home Krzysztof Doroba

5 opinii

Firma D-Home Krzysztof Doroba to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Zgorzelca. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

Gruntowe Pompy Ciepła Zgorzelec

4 opinie

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do Ramzes Energy Arkadiusz Radek i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

Mikey Paweł Początek - Odnawialne Źródła Energii Zgorzelec

Mikey Paweł Początek

3 opinie

Odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz - Pompy Ciepła Zgorzelec

F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz. Zgorzelec to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

109 Zleceń - Pompy Ciepła Zgorzelec

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: interesuje mnie ogr...

 • Zgorzelec

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pieńsk

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Pieńsk

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 70m², Bogatynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Cena i jakos...

 • Bogatynia

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 180m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zgorzelec

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonała Energia Odnawialna Zgorzelec

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 136m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Zgorzelec

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Węgliniec

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Węgliniec

2022-09-17 do 2022-09-25

Systemy Grzewcze Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Przesieczany

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Zgorzelec

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Zgorzelec

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Zawidów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zawidów

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Pieńsk

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 90 m2 ...

 • Zawidów

2022-09-01 do 2022-09-09

Doskonała Pompa Ciepła Zgorzelec

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zgorzelec

2022-08-31 do 2022-09-08

Gruntowy Wymiennik Ciepła Zgorzelec

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Bogatynia

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: parter podłogówka, piętro g...

 • Zgorzelec

2022-08-30 do 2022-09-07

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Znalezienie dobrego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż Klientowi i dobierz najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zgorzelec

2022-08-29 do 2022-09-06

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Dolnośląskie i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin!

 • Zawidów

2022-08-28 do 2022-09-05

z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Dolnośląskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Węgliniec

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Zgorzelec

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zgorzelec

2022-08-22 do 2022-08-30

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Sulików

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m², Bielawa Górna

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bielawa górna

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zawidów

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zawidów

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Węgliniec

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Węgliniec

2022-08-05 do 2022-08-13

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zgorzelec

2022-08-04 do 2022-08-12

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Będzie ogrzewanie podłogowe na całości i ...

 • Zgorzelec

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawidów

Klient, który wprowadził ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje znakomitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Zawidów

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zgorzelec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Zgorzelec

2022-07-31 do 2022-08-08

Pompa ciepła, bud. do 150m², Jasna Góra

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Jasna góra

2022-07-30 do 2022-08-07

Znakomita Pompa Ciepła

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 95m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Dolnośląskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Sulików

2022-07-25 do 2022-08-02

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zgorzelec

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 200m², Zgorzelec

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 200m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zgorzelec

2022-07-24 do 2022-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu