Pompy ciepła w Lwówku Śląskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 858 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lwówek Śląski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lwówek Śląski

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Lwówek Śląski

64 opinie

Znalezienie wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Sunlit.pl Marek Sowka poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Lwówek Śląski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dobry Klimat - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Lwówek Śląski

Dobry Klimat

20 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Dobry Klimat doradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Alternative Marek Świrk - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Lwówek Śląski

Alternative Marek Świrk

17 opinii

Alternative Marek Świrk z miejscowości Lwówek Śląski jest najlepszy w oferowaniu rewelacyjnych powietrznych pomp ciepła w korzystnej cenie każdemu kupującemu, zapewniając dogodne metody realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Systemy Grzewcze Lwówek Śląski

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DM Klimatyzacje Pompy Ciepła pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PHU Sławek - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Lwówek Śląski

PHU Sławek

8 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Lwówek Śląski, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ProEcoVent - Powietrzne Pompy Ciepła Lwówek Śląski

ProEcoVent

6 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy ProEcoVent - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Lwówek Śląski

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Lwówka Śląskiego, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonałe Systemy Grzewcze w Lwówku Śląskim

Doskonałe Systemy Grzewcze w Lwówku Śląskim

2 opinie

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Ekoboost Piotr Hałgas na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PLITT DARIUSZ TECHNIKA INSTALACYJNA - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Lwówek Śląski

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Lwówek Śląski

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - PLITT DARIUSZ TECHNIKA INSTALACYJNA jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

52 Zlecenia - Pompy Ciepła Lwówek Śląski

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Lwówek Śląski

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Przecznica

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Mirsk

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lwówek Śląski

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pokrzywnik

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pokrzywnik

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Lwówek Śląski

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Lwówek Śląski

2022-09-02 do 2022-09-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: lokalne ...

 • Lwówek Śląski

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Lwówek Śląski

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lwówek Śląski

2022-08-25 do 2022-09-02

Świetna Pompa Ciepła Lwówek Śląski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radoniów

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Lwówek Śląski

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Lwówek Śląski

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włodzice Małe

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-09-30...

 • Włodzice małe

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włodzice Małe

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Włodzice małe

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 100m², Gryfów Śląski

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Dolnośląskie i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Gryfów Śląski

2022-08-05 do 2022-08-13

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Gryfów Śląski

2022-08-05 do 2022-08-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Lwówek Śląski

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubomierz

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Lubomierz

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ogrzewanie kaloryfe...

 • Lwówek Śląski

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Mirsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mirsk

2022-07-15 do 2022-07-23

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który wprowadził zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Mirsk

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gryfów Śląski

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Dolnośląskie lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Gryfów Śląski

2022-07-02 do 2022-07-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Nielestno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: stara stolarka okie...

 • Nielestno

2022-06-29 do 2022-07-07

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Dolnośląskiego i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Mirsk

2022-06-26 do 2022-07-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gryfów Śląski

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gryfów Śląski

2022-06-21 do 2022-06-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Lwówek Śląski

2022-06-19 do 2022-06-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Lwówek Śląski

2022-06-17 do 2022-06-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lwówek Śląski

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lwówek Śląski

2022-06-16 do 2022-06-24

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, bud. 101-150m², Grudza

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Grudza

2022-06-15 do 2022-06-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gryfów Śląski

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gryfów Śląski

2022-06-10 do 2022-06-18

Dobre Systemy Grzewcze Lwówek Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mirsk

2022-06-09 do 2022-06-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włodzice Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Zapotrzebowanie budynku ok 6kw ...

 • Włodzice wielkie

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Giebułtów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek w trakcie rem...

 • Giebułtów

2022-06-06 do 2022-06-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu