Pompa ciepła w Głogowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 149 051 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 050 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Głogów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Głogów

Natural Energy PL Sp. z o.o.

574 opinie

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Głogów

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

63 opinie

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś jeszcze dostawcy? Zarezerwuj termin!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła w Głogowie

Solidne Pompy Ciepła w Głogowie

50 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BIO - KLIM - Znakomite Systemy Grzewcze Głogów

BIO - KLIM

27 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty BIO - KLIM. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

Alternative Marek Świrk - Solidne Odnawialne Źródła Energii Głogów

Alternative Marek Świrk

17 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze Głogowa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Solidna Energia Odnawialna Głogów

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AVOLTA Krzysztof Łakomski - Opłacalne Systemy Grzewcze Głogów

Opłacalne Systemy Grzewcze Głogów

4 opinie

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? AVOLTA Krzysztof Łakomski może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Głogów

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Głogów

4 opinie

Porównujesz ceny gruntowych pomp ciepła i nie masz dostawcy? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

INSTALATOR Tomasz Krzak - Rewelacyjne Pompy Ciepła Głogów

INSTALATOR Tomasz Krzak

3 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z INSTALATOR Tomasz Krzak. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Strefa Pomp Ciepła - Perfekcyjna Energia Odnawialna Głogów

Strefa Pomp Ciepła

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Głogów, ale także okolicznych miast. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

71 Zleceń - Pompy Ciepła Głogów

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Głogów

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Klient, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Głogów

2022-11-20 do 2022-11-28

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 754 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 1500m², Głogów

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 1500m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Głogów

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kotla

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kotla

2022-11-16 do 2022-11-16

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Głogów

2022-11-12 do 2022-11-20

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Głogów

2022-11-04 do 2022-11-12

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Głogów

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Głogów

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 187m², Jerzmanowa

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 187m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Jerzmanowa

2022-10-28 do 2022-11-06

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jest zamontowana fot...

 • Głogów

2022-10-25 do 2022-11-02

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Głogowa i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Głogów

2022-10-24 do 2022-11-01

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Głogów

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Głogów

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Głogów

2022-10-17 do 2022-10-25

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Głogów

2022-10-12 do 2022-10-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Głogowa oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Głogów

2022-10-12 do 2022-10-20

Gruntowy Wymiennik Ciepła Głogów

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Kotla

2022-10-05 do 2022-10-13

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 2400m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Głogów

2022-09-28 do 2022-10-06

Pompa Ciepła Głogów

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Głogowa na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Głogów

2022-09-22 do 2022-09-30

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Dolnośląskiego i napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Sobczyce

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Głogów

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Głogów

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grodziec Mały

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom powyżej 100lat...

 • Grodziec mały

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Głogów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Głogów

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Głogów

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², _

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • _

2022-09-02 do 2022-09-10

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: kaloryfery zeliwne 40 szt...

 • Głogów

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Głogów

2022-08-28 do 2022-09-05

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 640m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: hotel Termin skorzystania z ...

 • Głogów

2022-08-26 do 2022-09-03

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek funkcjonuje jako ...

 • Głogów

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Głogów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z o...

 • Głogów

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głogów

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Głogów

2022-08-17 do 2022-08-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu