Pompa ciepła w Opolu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 105 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Opolu

Pompy ciepła Opole

Świetne Pompy Ciepła

66 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Sunlit.pl Marek Sowka. Opole i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

NTS-Energy sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Opole

Tanie Systemy Grzewcze Opole

55 opinii

Systemy grzewcze oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty NTS-Energy sp. z o.o.. Doświadczeni specjaliści z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Opolu

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła w Opolu

52 opinie

Gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

BIO - KLIM - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Opole

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Opole

27 opinii

Zawodowcy z BIO - KLIM to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

JUNGER S.C. Opole - Perfekcyjna Energia Odnawialna Opole

Perfekcyjna Energia Odnawialna

19 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Opole

MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C.

15 opinii

Poszukując gruntowych pomp ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C. nie ma sobie równych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA - Porządne Pompy Ciepła Opole

AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA

10 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Igloszron - Opłacalne Systemy Grzewcze Opole

Igloszron

7 opinii

Równie dobrej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Opola, więc jeżeli poszukujesz opłacalnego systemów grzewczych to niezwłocznie zobacz Igloszron. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Opole

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

5 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Opola, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

TERMOWENT Marek Kulicki - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy TERMOWENT Marek Kulicki i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 122 zleceń na pompy ciepła w Opolu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Opole

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Opole

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Opole, który napisał "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Opole

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Opole

2023-01-25 do 2023-01-25

Staranna Pompa Ciepła Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Opole

2023-01-23 do 2023-01-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Opole

2023-01-21 do 2023-01-29

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Opole

Zlecający, który planuje kupno pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Opole

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Opole

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Opole

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Opole

2023-01-10 do 2023-01-18

Solidna Energia Odnawialna Opole

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Opole

2023-01-10 do 2023-01-18

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Opole z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Opole

2023-01-09 do 2023-01-17

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Opola, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Opole

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Opole

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Opola. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Opole

2022-12-30 do 2023-01-07

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Opole

2022-12-29 do 2023-01-06

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony...

 • Opole

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Opole

2022-12-25 do 2023-01-02

Solidne Odnawialne Źródła Energii Opole

Zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Opola i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Opole

2022-12-25 do 2023-01-02

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Opole

2022-12-12 do 2022-12-20

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Opole

2022-12-06 do 2022-12-14

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Opole

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Opole

2022-12-05 do 2022-12-13

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Opole

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Opole

2022-11-26 do 2022-12-04

Doskonała Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Opola z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Opole

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 240m², Opole

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 240m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Opole

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Opola, który pisze "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Opole

2022-11-15 do 2022-11-23

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Klientowi zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Umów się na rozmowę od razu.

 • Opole

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Opole

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ...

 • Opole

2022-11-10 do 2022-11-18

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mieszkanie ...

 • Opole

2022-11-01 do 2022-11-09

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła