Pompy ciepła w Opolu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 848 405 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 146 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Opole - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Opole

Świetne Pompy Ciepła

64 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Sunlit.pl Marek Sowka. Opole i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Systemy Grzewcze Opole

Systemy Grzewcze Opole

49 opinii

Systemy grzewcze oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Doświadczeni specjaliści z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

NTS-Energy sp. z o.o. - Gruntowe Pompy Ciepła w Opolu

Gruntowe Pompy Ciepła w Opolu

19 opinii

Gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy NTS-Energy sp. z o.o., dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

BIO - KLIM - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Opole

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Opole

26 opinii

Zawodowcy z BIO - KLIM to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

JUNGER S.C. Opole - Perfekcyjna Energia Odnawialna Opole

Perfekcyjna Energia Odnawialna

18 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Opole

MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C.

15 opinii

Poszukując gruntowych pomp ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale MK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jolanta i Marek Kwiatek S.C. nie ma sobie równych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA - Porządne Pompy Ciepła Opole

AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA

10 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - AGD SERVICE WIESŁAW ZIĘBA jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Igloszron - Opłacalne Systemy Grzewcze Opole

Igloszron

7 opinii

Równie dobrej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Opola, więc jeżeli poszukujesz opłacalnego systemów grzewczych to niezwłocznie zobacz Igloszron. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Opole

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Opola, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

TERMOWENT Marek Kulicki - Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy TERMOWENT Marek Kulicki i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

199 Zleceń - Pompy Ciepła Opole

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Opole

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 6 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Opole

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Opole

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Opole

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 8 dni temu

Doskonała Pompa Ciepła Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Opole

2022-09-18 do 2022-09-26

Energia Odnawialna Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Opole

2022-09-18 do 2022-09-18

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony Ter...

 • Opole

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Opole

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Opole

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Opole

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Opole

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Opole

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Opole

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-09-12 do 2022-09-20

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Opole

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Opole

2022-09-11 do 2022-09-19

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: ...

 • Opole

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Opole

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Opole

2022-09-10 do 2022-09-18

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Opole

2022-09-09 do 2022-09-17

Dobre Systemy Grzewcze Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Opole

2022-09-08 do 2022-09-16

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Opole

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Opole

2022-09-07 do 2022-09-15

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z ...

 • Opole

2022-09-07 do 2022-09-15

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Opole

2022-09-06 do 2022-09-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Opole

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Opole

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Opole

2022-09-02 do 2022-09-10

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Opole

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zlecę mątaż pompy ciepła. T...

 • Opole

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Opole

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Opole

2022-08-30 do 2022-09-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu